Odsávačka mlieka - za a proti

myska1102
13. sep 2021

Ahojte, som prvorodicka a chcem sa spýtať mam si zakúpiť odsavacku mlieka vopred, čiže už do pôrodnice alebo mam počkať? Vďaka za odpoveď.

pribinak
13. sep 2021

@myska1102 počkaj, možno vôbec nebudeš potrebovať

evica17
13. sep 2021

@myska1102 v porodnici mi pozicali taku ich na cely pobyt. Cize netreba. A ak sa ti podari kojit, tak to bude uplne zbytocne. Pripadme ak v nemocnici zistis ze ti ju bude treba, vie ti ju muz ist kupit, objednat cez intermet a budes ju mat doma kym prides.
Ta co bola so mnou na izbe si kupila odsavacku elektricku za 200 eur a zistila ze je jej uplne zbytocna, kvoli liekom jej zakazali kojit a tak si zbytocne rozbiehala mlieko odsavackou.

simca06022011
13. sep 2021

nie, zbytocne.. ked ti ju nebude treba tak co? hocikde to potom dokupis ak bude treba

srferreira
13. sep 2021

Pockaj a uvidis. Osobne som kupila az po tyzdni.

myska1102
autor
13. sep 2021

@srferreira, vďaka nechám si poradit

marianna_peskova
13. sep 2021

V pôrodnici ti požičajú odsávačku mlieka. Ja odporúčam haakuu, mne veľmi pomohla popri kojení.

adul23
13. sep 2021

@myska1102 určite ja som druhorodička. využila som pri oboch dcérach. zachránila mi kojenie...určite elektrickú.

jazula
13. sep 2021

Ja som dostala od známej manuálnu, keď mala malá asi 2 mesiace. Používam ju len občas, keď chcem doplniť zásoby mliečka v mrazaku. Prípadne keď viem, že na ďalší deň chcem ísť niečo riešiť bez malej, aby som nechala jednu dávku v chladničke… Inak sa partner perfektne postará, len mu musím mliečko nechať 😊.

nairia
13. sep 2021

v porodniciach odsavacky maju, takze tam urcite nebudes potrebovat, ako radia baby, pockaj s tym pokojne a uvidis, ci bude treba, mozno aj nebude a tym padom zbytocne teraz sa s tym zatazovat. ja planujem kupit az po navate z porodnice ak to bude nutne.
urcite elektricku a 2fazovu

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
13. sep 2021

@myska1102 ja som mala pozicanu od najlepsej kamosky, ze keby nahodou - pouzila som ju asi 10x a uz viac nebolo treba 🙂 v dnesnej dobe vies relativne rychlo nejaku kupit - v detskom obchode, lekarni, online - ja odporucam nekupovat vopred, nie je to lacna zalezitost a ak ju budes skutocne potrebovat isto budes chciet investovat do nejakej lepsej, nie manualnej atd.