Nervózna 7 mesačná dcérka pri papaní umelého mlieka

lenka0283
16. aug 2011

Ahojte mamicky!
Mám sedemmesacnu dcerku.Je na UM ale je velmi nervozna ked papa. Zacne sa cela mlet stale pusta cumel od flasky a place potom si zas trocha potiahne a zase place.Pritom sa este pretaca a celá sa mele.Vobec sa nevie v klude napapat a vacsinou ako je uplakana ani vsetko nespapa.A to mi robi pri kazdom papani ci cez alebo cez noc to je jedno.Neviete niektora cim to moze byt? dakujem

seminkads
16. aug 2011

@lenka0283 a robi to len pri mliecku?

lenka0283
autor
16. aug 2011

ano vzdy ked papa z lase bud mliecko alebo kasa

dibisd
16. aug 2011

a robi to od zaciatku papania, alebo po chvilke?

xlucia
16. aug 2011

@seminkads takto sa deti chovaju ak maju skryty reflux. daj jej mlieko tak, aby mala hlavu vyrazne vyssie nez teraz. aby viac "sedela" nez lezala. malo by to prestat

renatkas
16. aug 2011

@lenka0283 vyskusaj Nutrilon AR. My sme mali to iste, neskutocny plac pri piti mliecka, na striedacku sme mu davali cumlik a flasku aby sa medzitym upokojil, vobec negrckal az ked zacal stvornozkovat zacal vrackat ako 7 mesacny a az vtedy nam diagnostikovali reflux, nam ten nutrilon zabral hned len potrebujes flasku s vacsim otvorom lebo je to strasne huste mliecko. A samozrejme ist k lekarke a na gastro a myslim ze do konca 8 mesiaca mas narok na to aby ti polovicu preplatila poistovna, lebo je to dost drahe mliecko. Ale nam to pomohlo neskutocne.

seminkads
16. aug 2011

@xlucia nemalo to byt pre lenka 0283? moja zasa strajkuje v polosede alebo po sediacky,mlieko len v lahu,otoci si hlavkui na bok a tak papa, a tiez ma reflux

xlucia
16. aug 2011

@seminkads ano malo. prepac

xlucia
16. aug 2011

@lenka0283 plati co som uviedla vyssie o skrytom refluxe

lenka0283
autor
16. aug 2011

no skusim to lebo uz neviem co mam robit aby sa kludne napapala...nato mliecko sa urcite opytam aj doktorke poviem...tiez mi vobec negrcka...dakujem baby 🙂

seminkads
16. aug 2011

@xlucia nevadi,ale aspon vidiet,ze kazde dieta je iine,a co plati na jedno,nemusi aj nna druhe

malinovka333
16. aug 2011

moj to robi ked ho kojim, zacne pekne sat a po chvili sa zacne mrvit krutit,s rukami naraba,odtahuje sa bucha ma s pästami,akoby nevedel bradavku chytit,musim prestat a zas po chvili mu dam,neviem co to robi ☹ a mame reflux moze to byt z toho?

seminkads
16. aug 2011

@malinovka333 moze, a nemat prilis silny tok mliecka-babo ho vtedy nestiha prehltat a robi presne toto