Nedarí sa mi odsať mlieko odsávačkou

larra2606
4. sep 2014

Dnes som si kúpila elektrickú odsavačku - no niečo pri odsávaní robím zle - vôbec nesllo mliečko z prsníka. Viete mi poradiť? Ďakujem

adelajda2012
4. sep 2014

Neviem cim to je ale ani mne to neslo. Pritom mlieka som mala dost. Skusala som rucnu aj elektricku aventku. Teraz som si kupila medelu (na odporucanie viacerych mamiciek), ale este som ju nestihla odskusat.

mandarinkadarinka
4. sep 2014

Ahoj, miecko nejde hneď, počkaj chvíľu kým sa spusti, ten pocit spustenia, trvá to nejaku chvíľu a potom si ho odsadené normálne... Normálne ju daj na pešo, poriadne prilož, zaplní a čakaj.... Mlieko pôjde po az po pár sekundach

larra2606
autor
4. sep 2014

budem to skusat, no mam pocit, ze mi bude vyhovovat asi rucna...myslela som, ze odsavacka bude mat lepsi tah a to som si kupila taku, aku mala kamaratka, ktorej perfektne sala mliecko...Dakujem Vam 🙂

siska53
4. sep 2014

@larra2606 neviem,aku znacku mas,ale mne tiez islo vzdy dost malo,resp.pri malom len rano v prvych mesiacoch..viac som odsala len vtedy,ak na 1prsniku bolo dieta,na 2..odsavacka...
Odsavacka ma.pocet "stlaceni"omnoho menej ako babatko.preto to ide pomaly.

pemizb
4. sep 2014

No drzim palce, mne to neslo. Normalne som mlieko mala ale ked som si prilozila odsavacku, tak nic.....ked sa priblizilo babo...tak mlieko striekalo. A neslo to ani po chvili....aj sesteicmy v porodnici to skusali, nechapali....proste to neslo. A to som bola v porodnici dva tyzdne, takze to skusali neraz. Aj doma som to este skusala...mala som styri druhy odsavaciek a nic. Tak drzim palce aby sa to podarilo

siska53
4. sep 2014

@larra2606 rucnou som si neodsala takmer nic ani v casoch,ked mi mlieko striekalo na vsetky strany...

larra2606
autor
5. sep 2014

skusim si kupit este rucnu a uvidi sa - potrebujem odsat mliecko, pretoze som mala upchaty mliekovod a aj kvoli tomu, ak by som potrebovala odbehnut, tak aby mliecko bolo doma ak bude hladna. Kupila som znacku sensiduo - hned som ju dala aj do bazarika - kamaratka mala taku istu a mliecko v pohode odsavala, bohuzial neide mi to aj po opakovanom skusani.:( Dakujem mamicky za skusenosti 🙂

larra2606
autor
5. sep 2014

@adelajda2012 videla som dve rucne odsavacky znacky medela - ktoru mas ty? uz si ju odskusala? ( neviem sa rozhodnut aku si este kupit ).... 😒

meluela
5. sep 2014

@larra2606 skus nahriat pod horucou sprchov, infralampou alebo teplym vankusikom, to pomaha spustaciemu reflexu. Vraj pomaha pozerat na fotku svojho babatka, alebo teda mat babatko prisate na druhom prsniku. Mne sa tiez takto odsavackou nedarilo moc odsavat, iba ked bol vyslovene nadbytok, mliecka som pritom mala dost a babatko krasne priberalo .. takze som mala len poharik-dva do zasoby v mrazaku a boli sme vsade spolu a babatko papalo kdekolvek dostalo hlad 🙂

domak2
5. sep 2014

@larra2606 odsavacka saje inak ako dietatko, nie kazdemu to ide. Ja som raz po pol hodine odsala asi 30ml, to bol moj rekord. Dojcim uz cez dva roky 😅

adelajda2012
5. sep 2014

@larra2606 mam taku tu s packou, co sa stlaca (nie tu s tou tahacou). Ale skusit som to este nestihla. Ja moc neverim, ze to pojde...niekomu to proste fakt nejde, ako pisala domak2.

ssarra
6. sep 2014

ja mam doma tiez elekricku a trvalo mi strasne dlho kym som odsala male mnozstvo. najlepsie si viem odstriekat mliecko rukou, ide to rychlo a odstriekam vela mliecka 😉