Nástup menštruácie po vysadení vitamínov, je to normálne?

mirkaknm
31. júl 2019

Dobry den mamicky a laktacne poradkyne.
Mam na vas otazku. Rok kojim dcerku a rok som uzivala benedikt a senovku. Dovtedy som menstruaciu nemala. Vysadila som tieto doplnky a do tyzdna mi nabehla. Je to normalne? Neodide mi aj mliecko?
Myslela som,ze kym budem kojit, mens.nebude.
Dakujem 🙂

lindusss2016
31. júl 2019

@mirkaknm je to uplne normalne a nie je dovod sa strachovat o mlieko. Normalne som pocas kojenia aj otehotnela. Teraz uz ma mladsi 1,5 roka a z toho posledny pol rok normalne kramy mam a kojim

vilma7
31. júl 2019

Menzes môže prísť hocikedy...u mňa to bolo 11 mes po pôrode, kojila som ďalej bez problémov.

bobula46
31. júl 2019

@mirkaknm ja som porodila, 6 týždňov šestonedelie, 28dní pokoj a hneď menštruácia. Mala som ju hneď od začiatku a synčeka som dojčila rok. Jedine čo som si všimla že prvé 2-3 dni som mala pomenej mlieka (v noci sa častejšie budil), ale potom sa to pekne na štvrtý deň rozbehlo a zas pokračovalo ako vždy.

eduska
31. júl 2019

Mne prisla 11mes po porode. Maly ma 22mesiacov prec a stale sa koji 🙂

mirkaknm
autor
31. júl 2019

Super, upokojili ste ma 🙂 dakujem

selest
31. júl 2019

Kojim rok a mam uplne normalnu ms hned mesiac od porodu.

mirkaknm
autor
1. aug 2019

Ako casto kojite takto po roku od narodenia babatka? My sa stale kojime v noci cca 3x, cez den tiez cca 3x. Mame zavedene ranajky, obed, veceru. Desiatu a olovrant nie.

whatever1
1. aug 2019

@mirkaknm ty sa mas, ja som dostala hned po 6sto nedeli😂

jarushka1981
1. aug 2019

@mirkaknm na požiadanie. Zavedenu stravu ponechaj, kľudne pridaj aj desiatu a olovrant , a nebráň sa aj po jedle ponúknuť prsník.

mirkaknm
autor
1. aug 2019

No dcerka odmieta jest cokolvek ked sme von, takze olovrant sa akosi neda. Ranajkujeme cca o 9tej a okolo 12tej ide spat, medzitym nechce nic. Resp.napr.chrumku by si dala ale ovocie nie. To nemozem do nej vobec akosi dostat. A ked sa zobudi tak papa obed, potom sa ide von.
Nejaka rada ako s tym ovocim?

veronikadomanova
1. aug 2019

@mirkaknm bylinky ste vysadili naraz alebo postupne?

mirkaknm
autor
1. aug 2019

@veronikadomanova zacala som postupne znizovat. Brala som 3x3, postupne som rannu davku dala na 2, potom na 1 a potom rano vynechala. Potom som davala ostatne obed a vecer 2x2 a nakoniec som uplne vynechala. Asi v priebehu mesiaca.

adulienka11
2. aug 2019

Ja som hned dostala menstruaciu po sestonedelim

veronikadomanova
7. aug 2019

@mirkaknm tak potom by to malo byť Okey 🙂 menštruácia nastúpi zväčša keď klesne tvorba mlieka,ale niektoré ženy ju dostanú po šestonedelí a dojčia 🙂
Myslím že budes vidieť či je malá spokojna pri dojčení alebo nie 🙂 úplne sa ti ale zo dňa na deň nestrati ;)