Nahrádza materské mlieko tekutiny?

xen21
20. feb 2014

ahoj,chcem sa s vami poradit...mam 21 mes. dceru, ktora ma crevnu virozu...odmieta mi pit akekolkvek tekutiny...myslite, ze jej staci materske mlieko,kedze ju este kojim...bojim sa dehydratacie...vdaka za rady

katka1981
20. feb 2014

Jasne davaj jej MM, nic lepsie nemozes dat. Moja do 3 rokov nepila takmer nic iba mlieko, sice Nutrilon, ale lepsie ako nic.

anickao
20. feb 2014

Davaj jej mlieka kolko len mas, uvidis aky bude mat choroba priebeh. MOje dievcata ked mali 15 mesiacov prekonali rotaviry, chceli len moje mlieko, ale oni vracali vsetko, aj vodu boli na tom zle museli sme ist do nemocnice. No ak ti mlieko nezvracia, tes sa a koj kolko len mozes

fuvola
20. feb 2014

Podľa mňa určite nahrádza. Aj ja ešte dojčím takmer 22 mes. dcéru a vždy, keď je chorá, neje a nepije nič iné len MM a nikdy sme nemali problém s dehydratáciou. Skoré uzdravenie!

alla24
20. feb 2014

myslim si ze pri tych crevnych virozach - hnackach by sa nemalo pit mlieko. Skusila si napriklad ryzovy odvar? Mozno toto by vypila. Tiez ked ma moja mala takyto problem tak jej davam pit kulisek - kupit to v lekarni. Vraj pri virozach staci davat tekutiny aj po lyzickach ale casto. Taku lyzicku by mohla prehltnut ci?

martini
20. feb 2014

určite dávaj, ale skús fakt často. a ak by aj grcala alebo hnačkovala už by si mala dať aj enterol, kulíšek alebo niečo podobné...aj jemne nasilu 😉

mia551
20. feb 2014

mliecko urcite staci, obsahuje vsetko, co take dieta potrebuje... my sme tak prezili mesiac trvajuce hnacky ked mala dcerka 18 mesiacov 😉

euka210
20. feb 2014

ano

zuzka1008
20. feb 2014

Nahrádza, koj veľa ked nič iné nechce, 🙂 skóre uzdravenie

veva45
20. feb 2014

ano, najskor tecie predne mliecko to je vlastne ako tekutina.... potom zadne a to
je hustejsie to zasyti.... preto sa niektore maminy plasia ked vidia ze mliecko je priehladne ze maju zle mliecko , nazvali si to rieke a slabe a neviem ako este.... niekedy si babo len tak cucne 🙂 ... je len smedne vtedy.... moje baby nepili caje ani nic do pol roka.... len som kojila... ked som pridala aj stravu tak uz som musela dat cajik ci vodu....vlastne davala som vodu ked boli horucavy, ale to len trosku lyzickou....