Môžem sa dať tetovať pokiaľ dojčím?

romy11
27. apr 2016

Viete mi poradiť či sa môžem dať tetovať pokiaľ dojčim.

gala79
27. apr 2016

tak ak si nejdes dat potetovat zrovna prsia, ktore by nemohli byt na kojenie par dni "v nasadeni" tak snad by to nemal byt problem 🙂

oblecenieavecicky
27. apr 2016

Neodporuca sa to, ak by sa to nedajboze zapalilo. Ja ked som sa bola dat tetovat, vypisovala som taky dotaznik a omrem ineho tam bola kolonka, ci nedojcim...

katka1981
27. apr 2016

toto by mi ani vo sne nenapadlo. Rok po tetovani sa nesmie darovat krv, kvoli moznej nakaze. A mimo to, mozes chytit zapal, a budes musiet brat nejake svinske maste alebo ATB mozno aj celkove, mozno budes mat tazsie hojenie a skoncis preto s kojenim? To ozaj nevydrzis kym dokojis? Ja som mala tolko roboty okolo malej, ze som bola stastna, ked som stihla sprchu a tiez tolko endorfinov hoci som bola jak zombik, ze taketo veci mi vobec neprisli na rozum. Ale tak kazda sme ina....

sissy27
27. apr 2016

v podstate môžeš, ale je to nutné? vždy je tam riziko infekcie, silnej alergickej reakcie, nedajbože nákazy žltačkou alebo hiv... treba toto tvojmu dieťaťu? nevydržíš už bez tetovania tých pár mesiacov? ak nie, tak odstav dieťa, ale zbytočne ho neohrozuj... okrem toho aj hormóny by mohli spôsobiť, že ti farba zle chytí...

kubkovamama
27. apr 2016

Kocky a co permanent make-up v tehotenstve?Asi radsej pockat?Tetovat si myslim,ze tiez až po dojceni.

alaguema
27. apr 2016

určite nie počas dojčenia a počas tehotenstva už vôbec nie. Nikto normálny by ťa tehotnú netetoval. Môže sa to zapáliť, môžeš sa nedajbože infikovať o prebúdzaní spiacich herpesov a iných lakocinkách ani nehovorím.

milota164
27. apr 2016

urcite pockat, nedoporucuje sa to....

misel0806
28. apr 2016

Nerob hluposti je to pre tvoje dobro... Zapali sa ti to a co potom..nepritahuj si zbytocne problemy... To urcite pocka😊