Môžem priložiť dieťa k prsníku po mesačnom nekojení?

evelin2277
30. mar 2014

Mozem malemu dat prsnik aj ked som ho nekojila mesiac?? Mlieko som si neodsavala ale mam ho dost len neviem ci je v poriadku ked som mesiac nekojila a neodsavala 😨 😨 😨 😨 Je chory a pyta si ☹ ☹ ☹

mamutka
30. mar 2014

jasne ze daj, co myslis, ze sa ti pokazilo??? choremu nic viac nechuti ako materske mlieko...

luba28
30. mar 2014

pokial ty nemas nejake zdr.problemy a syn chce tak nevidim problem,..neboj ono sa nepokazilo,aj ked sa neodsavalo,..ale neviem ako je mozne,ze ho este mas,...

luba41
30. mar 2014

je možné, že bude mať inú chuť aj farbu", ked "stálo"..niekedy hovoria, že chuťovo býva slané, ale možno mu to nebude vadiť..kludne ponúkni, uvidíš či sa prisaje...ak by aj malo inú chuť, na Tvojom mieste by som skúsila pár krát odsávať a znova ponúkla..a pokračovala aj nadalej, aj ked už nebude chorý..práve počas choroby je dojčenie na nezplatenie...

dzudzul
30. mar 2014

tiež ma prekvapilo, že po mesiaci sa mlieko ešte vyskytuje...ja som mesiac malú neprikladala, ale zato poctivo odsávala (mlieko len tak tak udržala, ale to nie podstatné teraz) a už cez deň nevie, čo s tým, ked jej prso ponúknem - vypľúva - a má 7m, takže možno podľa veku... spoznala fľašu a padla - konec - už len na odsávačke a fľaši fičíme :/

siska53
30. mar 2014

Mlieko urcite je,hlavne ak si odsavala,ja som si vytlacila daco aj po vyse mesiaci od odstavenia. Prilozit mozes,otazne je,ci bude chciet...moji uz nechceli. Dokonca malej som skusila ponuknuy,ze co spravi asi 9 dni od odstavenia a uz nechcela..
a asi ma luba41 pravdu,sla,som,si dat D a nechcelo sa mi nic mliecne ci tukove riesit,tak som si par kvapiek dala na lyzicku s tym D vitaminom a veru to malo taku slanu chut,ble! Predtym nemalo,to viem.ochutnala som,si ho.