Môžem počas dojčenia užívať prípravok na potlačenie hladu?

siskaa86
20. mar 2024

Stop hlad
Môžem počas kojenia prípravok na potlačenie hladu?
Je z prir surovín zázvor..chróm.. a ešte nejaké ďalšie

juliacenc
20. mar 2024

Daj si to do vyhladavaca na mamila.sk a ak to tam nenajdes napis im otazku a oni ti odpovedia emailom.

aaadkaaa
20. mar 2024

@juliacenc na mamile jej to odobria,aj keby to obsahovalo kokain...

michaela789
20. mar 2024

@siskaa86 prečo chceš počas kojenia potláčať hlad? Ja teda neviem, či som divná, ale popri kojeni som mohla zjesť aj konfitovaneho diviaka a bolo mi to málo, lebo ma tvorba mlieka a kojenie samotné tak vycicali, že telo bolo v deficite. Neviem si predstaviť, že by som si ešte naschvál "pomáhala" k nejedeniu. Našli by ma o dva dni odpadnutu niekde v kúte.

kik2022
20. mar 2024

Áno, na mamile odobria všetky lieky. Ale nechápem že chceš užívať liek na potlačenie hladu. Ja tiež dojčím a stále som hladná, ale to je normálne. Musíme dosť jesť a piť, aby sa nám tvorilo mlieko. Keď nejem 4 hodiny, tam už idú na mňa mdloby a to som mala aj v tehotenstve.

nevenka
20. mar 2024

@michaela789 no ja pri prvom tiez, ale pri dalsich detoch to neplati.

juliacenc
20. mar 2024

@aaadkaaa tak asi preto, ze je to bezpecne pocas kojenia. Kojenie nie je ziadna drama ako si mnoho zien mysli. Stare zauzivane bachorky o tom co vsetko sa nesmie a potom su zeny nestastne z kojenia

michaela789
20. mar 2024

@nevenka mám odkojené dve deti a pri oboch to bolo to isté.
Čakám tretie a dúfam že sa mi už len kvôli regulácii hmotnosti bude dať kojiť. Predošlé razy som v kombinácii s primeraným cvičením chudla ako nič. Kojenie je aktivita, napriek tomu že sa žena fyzicky nepotí a nezadýcha. Je to obrovská spotreba energie a kalórií. 🤷🏻‍♀️

alickapusinka
21. mar 2024

Ak budeš potlačovať hlad tak sa TI môže prestať tvoriť mlieko.