Môžem piť kozie mlieko, keď dojčím?

19. feb 2022

Dobrý večer, tak ako každú zimu sa mi aj tentokrát spravili ekzémy na rukách. Vždy mi na to pomohlo piť kozie mlieko. No tentokrát mam drobca a kojim, čiže niesom si istá či to môžem. Mate skusenosti?
Vďaka

pribinak
19. feb 2022

Môžeš. Však to je mlieko a nie jed na potkany

mamina0078
19. feb 2022

Ano však aj minimálne kendamil vyraba kozie UM od narodenia a aj Holle, Babybio, Goldim ma kozie tiez.. A práveže kozie je podla mňa lepšie neobsahuje toľko alergénov koľko kravské.

miimss
20. feb 2022

Záleží či je pasterizovane alebo nie. Nepasterizovane určite nie a to je jedno aké mlieko.

nikpa
20. feb 2022

Prevarene alebo pasterizovane z obchodu môžeš. Surové určite nie!

autor
20. feb 2022

@pribinak diki za drblú odpoveď 😉

pribinak
20. feb 2022

Aká otázka taka odpoved 😝

autor
20. feb 2022

Ostatným ďakujem za normalne odpovede 🙂 presne to som chcela vedieť, či prevariť, ci nemusim, ci ako.. vďaka 🙂

autor
20. feb 2022

@pribinak hej, niektorí ľudia si nevedia domyslieť ako clovek myslí otázku, tak odpovedajú hned takto drblo 🙂

pribinak
20. feb 2022

Nauč sa nirmalne písať a nie drblo a budeš dostavať normálne odpovede, stále platí aká otázka, taka odpoved

autor
20. feb 2022

@pribinak drahá pani, ani sme si nepotykali ale ako vidim stále platí, že za obrazovkou sa skvelo mudruje. A jedinu drblú odpoveď ste napisali vy, ostatné pochopili o čo ide. Zvláštne nie? Prajem vám pekný deň a hlavne viac lásky, lebo vam zrejme chýba.

pribinak
20. feb 2022

Tu si tykame všetci.