Môžem jesť plesňové syry, keď kojím?

2231987
20. sep 2014

Dobry den chcem sa spytat ci kojacia matka moze je plesnove syry....

magic08
20. sep 2014

Kojaca matka moze jest vsetko na co ma chut

ludka140281
20. sep 2014

presne ako píše magic....môže všetko,ale z mierou 🙂

majik66
20. sep 2014

myslim,ze plesnivy syr by som aspon zo zaciatku vynechala.....

atomica87
20. sep 2014

mala by si sa vyhnut nepasterizovanym mliecnym vyrobkom a syrom....cize aj plesnovy kludne, ale musi byt pasterizovany.

bianca
20. sep 2014

a to sa bez plesnoveho syru neda zaobist?Moj nazor je ,ze ak ma matka akekolvek pochybnosti,mala by sa danej potravine vyvarovat a myslim si,ze bez plesnoveho syru sa vydrzat fakt da.
A ked to zoberieme z tej zdravotnej stranky,tak ak je syr pasterizovany,nemal by byt ziadny problem.

daniela77
20. sep 2014

No zaklad je ake stare je dieťa. Inak sa musí kontrolovať dojčiaca matka novorodenca, ako ked ma dieta uz 4 alebo 6 mesiacov. Ja si myslim, že ked si das trosku plesnového syra, nic sa nestane. Ked ho nezjes na tony, nemal by byt podla mna ziaden problem. Ja som jedla po dvoch mesiacoch vsetko, do dvoch mesiacov som si davala pozor, ale hlavne na jedlá ktoré nafukujú, kyslú kapustu, fazuľu, proste klasická dieta, ale potom som jedla vsetko. Ale s mierou samozrejme. A obidve deti to prezili.

siska53
20. sep 2014

Nepasterizovane a plesnove syry nie su vhodne a nemaju sa jest pri dojceni ani v tehotenstve. Nesmu ich jest ani male deti. A nedavam ich ani mojmu 4,5r.dietatu.

euka210
20. sep 2014

okrem strukovin a kyslej kapusty co naduvaju, som jedla stale vsetko 🙂

slavaf
21. sep 2014

Ja som okrem citrusov jedla všetko, strukoviny a "nafukovacie" potraviny som varila špeciálnym spôsobom. Nepasterizované syry ako aj bryndzu som jedla až po troch mesiacoch pre istotu.