Môžem jesť červený melón, keď kojím?

klarita1979
21. jún 2013

Moze zena ktora koji jest cerveny melon?

michalag
21. jún 2013

prečo by nemohla? len budeš chodiť častejšie cikať 🙂

prasiatko30
21. jún 2013

nie zena ktora koji moze len cistu vodu a chlieb - nic ine sa neodporucuje 🙄

pre boha zeny jedzte normalne vsetko co vam chuti - dobre umyte a neskazene. a hadam si treba davat pozor s tymi zeleninami co mozu vyvolavat plynnatost ale inaksie by ste fakt ostali na tej vode a chlebe 🙄

nivi
21. jún 2013

jedla som

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewwe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magali
21. jún 2013

ja si myslim ze ano a suhlasim aj s @prasiatko30 😉 navyse si myslim ze to dokonca podpori tvorbu mlieka kedze je taky vodovy, ved vyskusaj trosku a uvidis co to spravi

stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusia222
21. jún 2013

no jasne ze moze,je vyborny 😀

zuzin78
21. jún 2013

podla tabuliek co su na internete by si nemohla, ale keby ze sa chces drzat vsetkeho co sa niekde napise, tak by si nemohla pomaly ani dychat tento vzduch,lebo je znecisteny. ja kojim este mladsiu, a jej od zaciatku vsetko ,aj sosovicu, aj fazulu, proste co varim, to aj jem. zalezi od babatka ci mu nieco vadi alebo nie. to najleosie zistis ak to vyskusat. takto cez MK to nezistis 🙂

sea23
21. jún 2013

preco by nemohla?ja som na nom ficala "cele tehotenstvo"v letnom obdobi samozrejme...

saranata
21. jún 2013

kojim svoje tretie dieta a nikdy som sa nezaoberala clankami o tom co jest. okrem suroveho masa a alkoholu jem vsetko .s mierou😉

peta268
21. jún 2013

jasne, ze moze...inak aj ja docjim a vcera vecer som zjedla polovicu zo 4kg melonu a prave dojedam tu druhu polovicu 🙂

iwesska
21. jún 2013

Moja mama jedla jeden melon za druhym ked som sa narodila v lete a kojila ma a az na to, ze som z toho mala trosku farebnejsiu stolicu som to prezila bez vaznej ujmy na zdravi 😀

fanta3
21. jún 2013

no ja som tiez myslela ze mozem ked som kojila, ale potom som bola sprdnuta od sestriciek v nemocnici (mala bola v inkubatory a mliecko som jej tam nosila), zevraj melon naduva, tak mi ho zakazali. Ale si myslim, ze ked zjes, tak sama uvidis, ci nahodou to bude mat nejake negativne vplyvy na dietatko, ci ho bude naduvat. Prvy krat by som mozno skusila mensie mnozstvo a ked ho dietatko bude dobre tolerovat, tak sup sa do papania melonu 😉 Ale teda ako to tu uz bolo spominane, ked si kojacia matka zacne citat co moze jest pocas kojenia, tak ostane ozaj len voda a chlieb a aj ten chlieb nemoze byt cerstvy, najlepsie asi trojdnovy 😀 Takze staci laicky rozum a ak nieco naduva teba, tak sa radsej toho vyvaruj, alebo skus mensie mnozstvo a sleduj reakcie u babenka.

wewe22
21. jún 2013

jedz vsetko co ti pride pod nos ALE vzdy novu potravinu len jednu a odsleduj co to robi s babom ja som s melonom nikdy naduvaci problem nemala

katkaseiner
21. jún 2013

@stanislavao len pre informaciu, mne bolo povedane, ze mozem len veeelmi male mnozstvo melonov v tehotenstve a to z toho dovodu, ze som mala pravdepodobne tehotensku cukrovku... vsetky sladke ovocia obsahuju vela cukru, odporucali mi hlavne kysle ovocie. Takze tolko k tomu.
Mimochodom cukrovku nemam a na kazdej dalsej kontrole mi potvrdili dobre vysledky, len tu jednu kontrolu ked sa pije ta sladka zbrnda som mala zle vysledky.
@klarita1979 ak nemas ziadne tazkosti, mozes, ale nam na predporodnej priprave povedali, ze ked ti velmi puchnu nohy, tak radsej pomenej cerveneho melonu. Vraj to pomaha...Ja som limitovala ten melon kvoli cukru, ale baby z mojej predporodnej pripravy jedli haldy a mali aj opuchnute nohy. Ci im pomohlo znizit mnozstvo, to neviem, len ti posuvam radu.
Niekedy je lepsie sa spytat.

euka210
21. jún 2013

co lepsie v tejto horucave 🙂

lencika
24. jún 2013

vsetko treba jest a melon ved je to len voda ale ako sa hovori vsetko s mierou a pokial ty nevidis ze by boli z toho problemy tak papaj na co mas chut

m_ij_ka
8. aug 2013

jedz všetko ovocie na ktoré máš chuť, ovocie ti uškodiť nemôže

katkabac
8. aug 2013

ja plne kojim svoju 4mesacnu dceru a kazdy tyzden si domov kupime 1melon.Jem ho bez problemov uz len kvoli tomu, ze skor zjem melon ako sa napijem vody.A hlavne aby bolo dostatok mliecka....neviem o tom zeby melon naduval....ale treba skusit kazdy sme iny...🙂

pimpulienka
8. aug 2013

samozrejme 😉

anjelicek26
8. aug 2013

No za nas Benjaminka slo z melonu roztrhnut...ale len ak som zjedla aj par jadierok. Bez jadierok ho jest mozem.

luciferkax
8. aug 2013

jasnéééééééééééééééééééééééééé,, môžeš 🙂

ivetkab.
8. aug 2013

... každá to máme inak ... ja napríklad nemôžem jesť žiadnu surovú zeleninu ani ovocie. Inak mi to moja teraz najmladšia dá riadne pocítiť. Toto je moje tretie dieťa a toto som mala aj pri predošlých dvoch. Len tým starším dvom to už v takom veku ako je teraz Eliška, teda 4 mesiace neprekážalo. Takže netreba si robiť výsmech, že len chlieb a vodu. Fakt je to u každej maminky a bábätka individuálne. Poradím Ti len toľko, že skús a uvidíš. A takto si odsleduj každé ovocie či zeleninku. 😎

sussie259
8. aug 2013

No ja som jedla a chutil mi,a mala sa teraz ide za nim zadrhnut ;) ale kostky odmalicka vyberam ;) no musis asi odskusat,ja som napr.karfiol mala ho doteraz nechce ani kustik,bo ju z toho boli brusko a o kapuste ani nehovorim.a to ma uz 1.5 roka ;) a uz ju 3m nekojim

paszelkasp
8. aug 2013

keby som sa mala riadiť všetkým,tak ja jem iba.3dňový chlieb a dojčenskú vodu.aj počas tehotenstva aj teraz počas kojenia jem všetko zaradom a pijem všetko zaradom a nič nie je ani mne ani 8mesačnej dcére.🙂

moncici_7
14. jún 2023

@zuzin78 vies mi ptosim Ťa poslat tu stranku tej tabulky. Ďakujem

zuzinka888
14. jún 2023

@moncici_7 diskusia je 10 rokov stara. Pochybujem ze si este pamata. Ak ako👍