Môžem dostať mlieko po 8 mesiacoch?

petronesa
18. aug 2010

dobry den chcela by som sa s pytat mam 8 mesacne dieta ktore som kojila asi len tyzden koli tomu ze som mala nedostatok mlieka a osem mesiacov nekojim ani nic a vcera mi vytieklo mlieko a ked si stlacim prsnik tak mi vystrekne...je to normalne ze mam odrazu mlieko nakolko 8 mesiacov nekojim ani som nekojila?? 😖

latvia
18. aug 2010

@petronesa je, kojenie je psychicka zalezitost, ak by si chcela, mozes sa znovu rozkojit 😉 ja nekojim od 5.mesiaca a mlieko mam stale(neodsavam, nestimulujem).mlieko mozes mat aj rok po odstaveni. ak ti to prekaza, su rozne metody a lieky na zastavenie laktacie

zuzanockamt
18. aug 2010

podla mna kojenie od psychiky nezavisi, lebo tazko si viem predstavit, ze zena, ktora nekojila 8 mesiacov zrazu zacne len preto, ze si to zela ... zalezitost hormonov

vinka
18. aug 2010

Kojenie je dosť o psychike.Netvrdím,že ked si spomenie po 8 mesiacoch,že chce kojiť tak začne ale ak si myslí žena na začiatku,že nebude tak nebude ak chce tak bude kojiť tak dlho ako bude chcieť.Viem to po sebe.Mna nikto nepresvedčí,že nemôže kojiť.Každá môže ale iba ak sama chce.Sama som sa presvedčila. 😉

strapco13
18. aug 2010

preistotu by som zasla ku gynekologovi...mas vyssiu hladinu prolaktinu...treba doriesit preco..ci je to len o psychike, alebo ci sa nedeje nieco s tvojimi hormonami..tehu, choroba

berus222
18. aug 2010

ja mam tiez este mlieko a to uz pol roka nekojim.vcera mi moj gynekolog pri prehliadke prs povedal, ze to mlieko "lubi" zmiznut az pri dalsom tehotenstve. 😅 a tiez si myslim, ze je to o psychike.