Mlieko Kendamil, skúsenosti?

augustovka
2. okt 2018

Ahojte mate skusenosti s tymto mliekom?https://kendamil.cz
Pozerala som to organic od narodenia tak nejake info ci recenzie.Dakujem

dida24
2. jan 2019

@augustovka
@augustovka ahoj.skusala si to mlieko lebo ja som ho tiez objednala..

augustovka
autor
3. jan 2019

@dida24 ano skusala maly s neho priberal jedna radost len nam potom kakanie zacalo robit problemy

kyivstar
28. feb 2019

@augustovka ste stale na tom mliecku? Aj moja mala ma problem z kakanin z jlasickeho kendamiku a grcka vela

dida24
4. mar 2019

moja mala zac.5 mesiaca a je na kendamile.kupujem to bio...a zatial v pohode

regina610
21. mar 2019

@augustovka prosim Vas este maly pije mliecko kendamil?este vam aj sneho vracka?chcem nan prejst s france lait momentalne pijeme.

karin233452
21. aug 2019

@regina610 ja som malému 2mes. Dala
Kendamil a bol z neho strašne prispaty úplne utlmený stále chcel len spat, myslela som si že bude chorý keďže pred tým bol celkom aktívne dieťa ktoré stále kopkalo a vykrikovalo a smialo sa...vôbec sa mi nepáčila ta zmena správania asi bolo na neho moc sýte alebo čo tak som dala naspäť nutrilon a hneď bol zas normálny... možno od pól roka skúsim znova ten kendamil mozno hl bude lepšie znášať už keď bude väčší lebo zložením aj celkovo vôňa chuť aj konzistencia je podľa mna lepšia a menej umelinova ako nutrilon...

regina610
22. nov 2019

@karin233452 ďakujem veľmi pekne,mame stale zatial france lait bojim sa prejst na druhe aby nevrackal nahodou sneho,

karin233452
23. nov 2019

@regina610 ahoj tak ja som dala od 5m malému kendamil a už je dobre negrcka normálne kaka každý deň takze odporúčam 😊 kup si ale len malú 400g plechovku a pre istotu maj doma aj jednu-dve dávky toho čo používate keby niečo aby si mohla dať naspäť to ktoré používate 😊 verím že budete spokojní ak sa rozhodneš teda zmeniť 😊

regina610
24. jan 2020

@karin233452 ďakujem velmi pekne za radu 🙏 maly už bude mat rok tak sa snažim uz mliečko nahradzovat stravou.ale pri druhom ak nebudem kojit urcitw siahnem po kendamil.