Mesačné dieťa sa stále pučí

katarinka231
25. nov 2019

Ahojte baby, potrebujem poradiť. Moja malá ma už mesiac a stále sa neskutočne puči až je celá bordova. Stolicu aj vetry ma dobre a pravidelné. Určite ju nič nebolí, to by plakala, no ona sa len veľmi puči a sem tam zaplace. Skúšala som už aj masáže bruska aj noziciek no nepomohlo. Pije mliecko z lekárne ktoré je dietne keďže je moja malá alergicka na mliečne výrobky. Mám kvapky Probiofix Imun no neviem či jej ich dať? Ktorá mi poradi prosím ? 🙂

diewcatqoo
25. nov 2019

Ahoj, ako ste dosli na to, ze ma alergiu na mlieko? Ake mlieko z lekarne jej davas?

nikpa
25. nov 2019

S probiofix imun nič nepokazis, práve naopak, kľudne jej ich pravidelne dávaj a aj dlhšie 1, 2 mesiace.

jaja23
26. nov 2019

@katarinka231 môjmu pomohlo len vyrásť z toho, musela som ho nosiť na rukách, aby spinkal. Prešlo to možno v troch mesiacoch tuším.

katarinka231
autor
27. nov 2019

Keďže sa narodila predčasne v 33 týždni tak bola 2 týždne v inkubatore a tam jej robili všetky vyšetrenia.. tak sme prišli na to že ma alergiu na mlieko. Dávam jej Neocate sušené mlieko dietne ktoré je len na predpis lekára. S tym probiofix neviem, chcem to skusit ale aj sa bojím ako na to zareaguje jej organizmus, asi to skúsim len na páru dni zatiaľ a uvidím ako to príjme., dúfam že dobre 🙂

majka9094
16. dec 2019

@katarinka231 musí stoho vyrásť aj moj drobec sa takto pucil tiez bol až Bordovy 🙂 vyrastie stoho...
Mne sa prestal pucit ked som ho nedávala do perinky