Mám zlú odsávačku?

pelerinka01
31. okt 2018

Ahojte, chcela by som sa poradiť, či môžem mať zlu odsavačku (či môže mať slaby ťah alebo neviem). Keď sa snažim odsať neide skoro nič.. myslim si, že mlieka mam dostatok, keď si stlačam prsnik tak ho vyteka dosť, syn taktiež pekne papa. Môže to byť teda odsavačkou? Ďakujem za rady

palomka
31. okt 2018

@pelerinka01 treba si nájsť spôsob odsávania. Nastelovat ten prsnik dobre, hlavne bradavku. A pomaly odsávať. Mne vždy lepšie odsala keď som raz stačila a prúdom išlo mlieko ako keby som pumpovala veľa v krátkych intervaloch. Hádam ma chápeš 😊

vanilkavan
31. okt 2018

Sú aj ženy, ktorým sa odsávať odsávačkou nedá- nespustí sa im mlieko pri odsávaní ale pri odstriekavaní nie je problém a mlieko tečie. Budete asi teda musieť odstriekavať ak potrebujete. Ja som tiež ten prípad, odsať mi nejde ani 10ml ale odstriekať vpohode áno 🙂

jeemima
31. okt 2018

Ahoj ja som mala predcasniatka a teda odsavacka bola moja verna spolocnicka a kym som nasla taku s kt mi to islo tak som vyskusala 4 ....avent, tommee tippee, chicco - jedine co pri nich tieklo boli moje slzy ...ale potom mi v nemocnici poradili medelu a ta teda super...

pelerinka01
autor
2. nov 2018

ďakujem za reakcie ;)

mikaela32
13. nov 2018

Ja mam 2 od Nuk. Rucnu a elektricku, ta elektricka je lepsia neboli to tak ako pri rucnej. Inak najviac mlieka odsajem ked zaroven aj kojim 🙂