Ľavý prsník mám menší a mám v ňom menej mlieka

nikolabulkova
21. júl 2015

Dievcata lavy prsnik mam mensi ako pravy.Je pravda ze maly viac papa z praveho lebo mu to rychlejsie tecie ale co mam spravit aby sa zacalo rychlejsie produkovat aj v tom lavom?

marjuk
21. júl 2015

Ja som mala taky isty problem ako ty a bohuzial aj ked som prikladala z toho mensieho nenapravilo sa to, malej sa lepsie tahalo z toho vacsieho a mala som tam viac mlieka ako vtom mensom. Ale po ukonceni kojenia mam prsia rovnako velke esteze tak 🙂

nikolabulkova
autor
21. júl 2015

@marjuk ale ja to nemam od zaciatku.Mne sa to spravilo teraz 2 dni dozadu

marjuk
21. júl 2015

Ja som tiez kojila normalne z obidvoch ale mala ked mala 3 mesiace som dostala prvykrat od porodu menstruaciu a zacala strajkovat z jednym prsnikom, a ked pila z neho malicko tak sa mi zmensil a zvacsil druhy z ktoreho pila normalne.

michaela62
21. júl 2015

@nikolabulkova toto bol aj nas problem, presne rovnaky v lavom prsniku som mala menej mlieka aj ked som ju stale prikladala,ale bola mi nervozna ked mala malo nechcela tahat, tak som to spravila tak, ze som ju na lavy prsnik davala asi tak kazde druhe kojenie a dovtedy sa mi naplnil a konecne bola spokojna

siska53
21. júl 2015

@nikolabulkova ja som to pri druhom mala podobne..z "horsieho" pijavala zvacsa len v noci alebo len chvilku a ja som si ho stimulovala odsavanim navyse. Nie casto, lebo som mala i 2r.stupla,ale tak raz denne ano. Smerom k polroku a neskor sa to akoby upravovalo a dojcili sme sa skoro 2r. A to si uz od isteho casu,asi po 9.m.postupne mala volila,z ktoreho bude pit a viem,ze to striedala.
Inak napr.pri malom som po noci mala rano tvrde prsniky,a to aj vtedy,ked sa maly v noci zobudil a pil,pri malej som nikdy nemala tvrde prsniky. A len obcas z toho lepsieho tieklo aj mimo satia malej.. Ale mliekp v nich bolo,aj ked neboli obrovske a tvrde ako pri malom.🙂

1fifinka1
21. júl 2015

ja som kojila od 9 mesiacov len z jedneho prsnika az do troch rokov. Z druheho nechcel. A aj mi ostal jeden vacsi druhy mensi. Ale ze je to bezne.