Kto má skúsenosti so Zinnatom pri kojení?

anita427
1. júl 2013

Som zvedavá, či nemá náhodou nežiadúce účinky, ktoré by mohli spôsobiť ťažkostí mojej dcére?

dolijalu
1. júl 2013

Ahoj, my sme ziadne vedlajsie ucinky nemali...

kitty88
1. júl 2013

moja ich brala, ked mala tri mesiace a ziadne neziaduce ucinky neboli... pri ATB sa mozu vyskytnut hnacky, preto je dobre brat popritom nejake probiotika (napr. bio gaia, actibax), aj par dni po dobrati ATB

sssimi
1. júl 2013

Moja ročná dcérka ich brala, takže sú "vhodné" aj pre malinké detičky. Samozrejme, že do mlieka sa dostanú v istom množstve. Moju pri nich veľmi preháňalo a vraj sa z nich aj grcká, ale to sú skúsenosti s priamej konzumácie.

simonkazga
1. júl 2013

Emma mala len 3týždne keď som ich musela brať 10dní a nepostrehli sme žiadne vedľajšie účinky. Pre istotu sme obe brali probiotiká

daanuska
1. júl 2013

moja dcerka ich mala brat ako 4 mesacna ale vzdy ich vyzvrackala asi boli pre nu velmi sladke 🙂 ale su vhodne uz pre uplne malinke deticky vraj len 2 antibiotika su pre najmensie deticky takze neboj hlavne nech je tvoja mala dcerka zdrava cim skor 🙂

denise01
1. júl 2013

Aj ja som ich musela uzivat, moj maly mal vtedy 6 mesiacov a ziadne vedlajsie ucinky. Odporucam aj probiotika, mame dobre skusenosti s bio gaia.

michellka85
1. júl 2013

ja som ich brala na zapal mocoveho mechura ked mala Mariannka asi 5 mesiacov, a nevieme celkom na isto, ci to z toho, ale spustil sa jej taky ekzem, ktory vsak po par dnoch kremovania skoro uplne vymizol. antibiotika som brala tyzden a bohuzial az potom som si zacala davat aj probiotika,takze toto urcite nezanedbaj, pripadne aj babatku nasad. inak doktor na pohotovosti volal na gyndu a tam mu povedali, ze aj ked kojim, tak to mozem 😵

nikoleta15
1. júl 2013

Aj ja som mala zinnat, mala som zápal prsníkov a všetko ok, malý sa nevysypal ani nič 🙂

aristka
1. júl 2013

všetko čo papáš ide do mliečka a malinké dostáva atb a zinat je dosť silné atb,takže to dostane malá,záleží či ju chceš dopovať atb a ak ano, nasaď jej proboitiká...

jonas17
1. júl 2013

môžeš užívať atb, ked kojiš. všetky laktačné ti to povedia. nie je dôvod prestať kojiť, ak užívaš lieky. len nepatrné množstvo sa dostáva do mlieka, to dieťaťku neuškodí. skús si pozrieť na mamile, čo o tom píšu. tam to máš krásne vysvetlené. príroda to zariadila tak, že kým sa mlieko utvorí, tak vlastne prsníky fungujú ako filter, škodlivé veci sa prefiltrujú. neboj, malej nič nebude. 😉

marianax
2. júl 2013

ja som ich brala ked som bola tehu v 11tt a v pohode a to som alergicka nemozme hocico a aj maly je v poriadku chvala Bohu 🙂

syssa
11. júl 2013

Ja beriem Zinnat už druhý krát na zápal prsníka a to má malá len 5.týždňov. Malá aj ja berieme probiotika. Nemyslím, že by jej z tých liekov niečo bolo.

bastika
11. júl 2013

No ja som 3 dni po pôrode sc a v nemocke ho mam ráno večer na tacke takze ok po prvom sc sa mi zapalila a spuchla rana dala som zinat a krásne sa zhojila pri tom všetkom samozrejme v plnom kojeni

wewe22
11. júl 2013

zinat je jedno z mala ATB ktorev sa mozu ja som brala dve balenia za sebou (prve na zapal maternice a druhe na zapal priedusier)a mala bola v pohode

devicka
11. júl 2013

Ja som brala, ked mala malá 3 mesiace a bola úplne v pohode. Mala som infekciu močových ciest. Malá nemala ani hnačky, ani vôbec žiadne iné problémy -🙂

kudrlivka
11. júl 2013

Tiež som brala ked mal malý asi mesiac lebo som mala silnú anginu uz od tyzdna po narodení a brala som až 2 krabicky. Nepostrehla som že by mu to vadilo. Mal pre istotu probiotika.

jadinka
11. júl 2013

ja som brala zinat ked malý mal 4 týždne, žiadne ťažkosti som u neho nespozorovala..preventívne som mu dávala probiotiká Bio gaiu, ale som mu kvapkala hlavne kvôli kolikám