Koľko trvá, kým sa dostane do mlieka moja strava a tekutiny?

4. sep 2022

Ako rychlo sa dostane do mojho mlieka moja strava a tekutiny?

Chcem vysadit mliecne a sladke jem ich dost a maly nekakal uz 3-4 dni

Viem ze je to normal 10-14 dni ale chcem skusit nieco , cika dost

Dakujem

ls56
4. sep 2022

Probiotika?

zapalkazapalkova
4. sep 2022

Mlieko sa tvorí z krvi, takze keď budeš jesť sladke s mierou malo by to byt fajn. Pokial neplace keď chce kakat, tak netreba nič riešiť. Môžeš skusit pocvicit s babom alebo pimasirovat brusko, prip teply kúpeľ vie tiež pomôcť. Ak už papa aj prikrmy, tak slivkova stava

miimss
4. sep 2022

Tekutiny asi rýchlejšie, ale strava zhruba 6-12 hodín

mikadooo
4. sep 2022

On bude asi ešte veľmi malinký, však? Je možné, že prichádza obdobie kolík a jednoducho ho bude treba prečkať v pevnom psychickom zdraví... Ja som vysadila pri prvej všetko možné, aj tak nepomohlo, pomohlo jej len vyrásť a zistiť ako sa tlačí aby prdíky vyšli von. Pri ďalších dvoch podobne, ale tam už som neriešila, nakoľko už som mala tú skúsenosť. Nekakanie 4-5 dní je okej. Skús mu dávať tie probiotiká, mohlo by zafungovať, ale nemusí. A niektorým pomohlo vymeniť klasický vigantol za nejakú náhradu z lekárne, čo môžu aj mini bábätká. Držím palce 🙂. Čo sa týka toho "koľko trvá", tak bude to pravdepodobne do pár hodín, lebo pri liekoch nesmieš hneď po užití kojiť, niekde 12h, niekde 24, čiže ten čas "začiatku" vstrebávania do krvi nie je asi nejak extra dlhý. Keď beriem kedy zaúčinkuje paralen, tak je to cca pol hodina - hodina.

autor
4. sep 2022

@ls56 pre mna ? Ci maleho ? Ake doporucujes?

autor
4. sep 2022

@miimss dakujem pekne za uzitocnu odpoved ☺️ Maly ma 7tt

ls56
4. sep 2022

Pre malého probiotika-biogaia alebo probiofix. Uvidis ktore mu budu pasovat,lebo kazdy mame inu crevnu mikrofloru.