Kojenie s klobúčikom

bubinocka
2. nov 2016

Baby ako je to u vas s kojenim cez klobucik.skusate aj bez?ak ano,.dajte nejaky tip kedy a ako sa naklepsie prisaje bez klobucika.vdaka

pribinak
2. nov 2016

V noci to skus

mishicca
2. nov 2016

Nechaj si bradavku nasat najprv cez klobucik a ked bude fajn roztahana daj ho dole... ja som ale 8 mesiacov kojila cez klobucik a nebol nijaky problem

siska01
2. nov 2016

@bubinocka maleho som kojila cez klobucik a nevidela som v tom problem, lepsie sa mi prisal ako bez. Neskor ked bol starsi okolo 4m sme v noci isli sem tam aj bez klobucika. A jedneho dna sme sa kojili uplne bez takze nebalila by som sa klobucika 🙂

k_e_y
2. nov 2016

Ja som kojila s klobucikom cca 4 dni, potom už bola bradavka vytahana, tak sme ráno skusila bez neho a šlo to, tak som ho už nedala 🙂

patka24
2. nov 2016

Ja som cez klobucik kojila tri mesiace, sporadicky som skusala bez, ale zlostil sa aj v polospanku, az po troch mesiacoch sa prisal, ale tak, ze som vzala bradavku medzi prsty a doslova mu ju vopchala do ust... najprv tahal tak po pol minutke a ked si uvedomil co sa to deje, tak sa odcucol a chcel klobucik, postupne sa predlzovali intervaly a do tyzdna papal bez ale chcelo to dost trpezlivosti, hlavne v noci. Ako, da sa kojit cez klobucik aj dlhodobo, ale bez neho je to jednoduchsie, hlavne pri cestovani, na nakupe a tak, hlavne my sme boli stale zababrani od mlieka, ked sa tak z nicoho nic otocil a klobucik plny mlieka odletel

ajka_paradajka
2. nov 2016

Ja kojim cez klobucik uz vyse roka a nemam s tym ziadny problem 🙂 skusali sme aj bez, ale malemu vadila "hola koža" takze u nas neuspesne. No mne osobne to nijak velmi neprekaza.

majkaws
2. nov 2016

Ja som prve babo kojila cez klobucik rok a pol. Bez klobucika ani pusu neotvoril, ani laktacna nepomohla. Teraz kojim dcerku, ta je trochu trpezlivejsia a cez den sa jej obcas podari aj bez. V noci len s klobucikom lebo je rozospata hladna a nespolupracuje 😀. Hodne to zavisi od povahy babatka.

sonaja
17. feb 2017

Ahojte.mam depku.taku fajnu.maleho kojim ad zaciatku cez klobucik.ma 5 t.no problem bol ze ajxpo hodine kojenia bol stale hladny a tak sme zacali prikrmovat.najprc nakojim a ked je este hladny dam nutrilon.niekedy spapa.20 inokedy aj 120. No ja som zufala z toho kojenia.on ta bojuje vzdy s tym prsom a samozrejme vzdy zaspi.najprv ho drgam aspon 10 x nech papa ale prd z toho tak ho dam do postielky alebo k sebe to je jedno.lahnem zaavrecem oci neprejde 5 minut on zacne mlaskat a tot dokola aj 1 1/2 hodiny.a ma aj cumel.ale dosla som ze.zl"zjest" hosiel pred tym ako sme zacali dokrmovat. Ja chcem kijit aj dalej aj ked.cez.klobucik ale mam obavu ze mam malo mlieka ...a este ma napadlo .celkost klobucika mam s .tocjedine predavali v memocnici.nestiihla som si kupit lebo som rodila necakane o 34 dni skor.a este mali mal aj dost silnu a asi aj ma estea zltacku.a je aj prwto dost spavi.dakujek za radu

harvankama
20. jún 2017

Nam sa konecne podarilo zbavit sa klobucika. Maly ho pouzival od narodenia do 5mesiaca. Ked som ho chcela kojit bez klobucika, nechcel otvorit pusu a reval ako o dusu. Tak som raz pocas kojenia vytiahla nenapadne prsnik z klobucika a nechala ho cucat len klobucik. Nepacilo sa mu to, lebo zrazu mliecko neslo. Hned na to som mu ponukla prsnik a zrazu sa mu to uz zdala byt lepsia volba ako samotny klobucik a zacal papat. Par krat som to este zopakovala a teraz uz klibucik nechce.

bubinocka
autor
21. jún 2017

@harvankama super.aj my sme uz 3.mesiac bez☺

ajka_paradajka
21. jún 2017

@harvankama
@bubinocka super baby,ze sa vam to podarilo 🙂 my sa kojime cez klobucik uz skoro 21 mesiacov, mlieka mam stale dost a nijak nas to neobmedzuje. Takze u nas nebol nikdy problem s kojenim cez klobucik, teraz uz len dufam v pomale samoodstavenie. No momentalne to tak vobec nevyzera :-/

cutest
19. mar 2018

Ahojte. Tak ja mam 2tyzdnoveho synceka a v porodnici mi hned supli na kojenie klobucik a ja som sa tesima ze ako nam to kojenie dobre ide...az na to ze doma som zacala zistovat ze ake je to ošemetne a hlavne na jednom prsniku mam prilepeneho syna cez klobucok a este cez cievku dokrm lebo sa mi nerobilo tolko mlieka a na druhom prsniku odsavacku elektricku ktora huči..no psychiatria..som si povedala dost a zacali sme skusat bez klobuka a ide nam to uspesne 🙂 proste treba skusat a hlavne si treba verit a byt v psychickej pohode. Mne najviac pomohlo to. A niekedy este ked sa nevie prisat (jeden prsnik mame problemovejsi) tak dam klobucik a hned ako si spravi maly pauzu tak ho strhnem 🙂 a uz sa mi zrazu aj mlieka robi vela a to prisatie je uplne ine ako cez klobuk 🙂