Kojenie pomocou cievky

barvil
10. feb 2017

Ahojte mamicky :😊
Skusim napisat ci mi z vas niektora vie poradit. Mam 2,5 mesacneho syna a od porodnice sa kojime plus prikrmujeme nutrilonom. Nakolko po narodeni maleho som dostala hellp syndrom, v porodnici mi synceka nosili malo lebo sama som mala co robit aby som sa z toho pozviechala. Maly sa krasne prisaval a mliecko sa po vytlaceni objavilo v kvapkach. Zacali ho dokrmovat nutrilonom pomocou striekacky a mne ukazali ako dokrmit pomocou cievky kedze som odmietla flasu. Ked nas po tyzdni prepustali mala som mliecka velmi malinko, odsat som nedokazala ani kvpku. Takze sme az doteraz na kojeni plus prikrm ale samozrejme to kojenie je ubohe maly saje max 5 minut potom vidim ze saje naprazdno, nic neprehlta. Zacne sa jedovat a ja dokrmim pomocou cievky aby bol najedeny. Samozrejme ma to trapi , rada by som kojila plnohodnotne bez prikrmov Um. Boli u mna dve laktacne poradkyne, ale nepomohli. Beriem benedikta senovku, pijem caje , homeopatika mam, snazim sa odsavat ale vsetko marne. Neviem zvysit mliecko aby mu stacilo. Stale sme na tom istom . Nastastie v noci mu stacia prsia ked ponuknem. Ze nemusim prikrmovat. Ale chcela by som velmi rozkojit tie prsia nech sa tvori viac mliecka. Viete mi poradit?

delmondo
10. feb 2017

Pýtaj sa v tejto skupine https://www.modrykonik.sk/group/8304/