Kedy ste prestali s nočným mliečkovaním?

barien
8. okt 2021

Ahojte kedy ste prestali s nočným mliečkovanim ? Teda kedy vaše detičky prestali v noci piť mlieko z fľašky ?

zuzkaa1991
8. okt 2021

@barien moja kedy ako ma 3,5r. Ak sa nahodou zobudi obcas si pyta.... ;)

zuvelyn
8. okt 2021

15 mesiacov, zo dna na deň prestal piť mlieko úplne, od 10 mesiacov v noci nepil iba nad ránom okolo 5 (potom ešte dospaval dve hodinky). Na kravské som uz neprešla, prišlo mi to zbytočné (mliečnych výrobkov ma dosť aj bez toho)

barien
autor
8. okt 2021

@zuzkaa1991 a nie len na čaj ? Ešte mlieko ?

barien
autor
8. okt 2021

@zuvelyn ako ja sa len preto pýtam .... malá má rok a ešte v noci vipije dve fľaše mlieka + čaj a chcem jej skúsiť dať len čaj .... Miestami mi príde či len nehasi smäd tým mliekom ....tak neviem

poslednepogo
8. okt 2021

@barien v 1 roku, odvtedy spí celú noc. Skús znižovať množstvo mliečka po týždňoch o 30 ml.

mima172
8. okt 2021

Keď mala dcérka 2 a pol mesiaca. Chcela som skončiť s nočným papaním najneskôr v 6m, no dcérka si sama prestala žiadať mliečko v noci už tak "skoro" 🙂

hennyinnsbruck
8. okt 2021

Sama od seba od 3mes nechcela nocnu flasu(mlieko)odvtedy spi celu noc.

cee_68
8. okt 2021

@barien Keď staršiemu našli 7 kazov a musel do narkózy kvôli ošetreniu. 3 roky mal. Zo dňa na deň sme vymenili mlieko za vodu.

patka06
8. okt 2021

od polroka, mlieko pred spaním cca 20.00 a potom ráno okolo 6tej, noc bez prebudenia

elizabet173
9. okt 2021

@barien dve fľaše plus čaj je veľa, začni pomaly redukovať, miesto mlieka ponúkni čaj, ešte lepšie vodu, snaž sa postupne posunúť čas, kedy dáš prvú fľašu mlieka. Ja som v noci fľašu nedávala nikdy, dojčila som, ale to je vlastne jedno, či fľašu alebo prsník. Dala som večer ešte po večeri, potom sa budil až nad ránom, ale viem, že je to skôr výnimka, ako pravidlo. V roku jedol bežnú stravu, ako my, keď sa navečeral, nedávala som už mlieko, ak sa v noci zobudil, tak len vodu.

maggie1978
9. okt 2021

V roku sa odstavil od MM, potom píl kravské, ale iba ráno a podvečer. V noci už vôbec nič, občas troška vody.

nikkya
9. okt 2021

Obaja pili mlieko v noci iba prvý mesiac,potom uz spali celu noc 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barien
autor
11. okt 2021

No ahojte tak skúsila som túto noc bez mlieka ....a ostanem pri ňom lebo som nestačila prebalovat :/

essenceee
16. okt 2021

dcera pila umele mliečko a od 3 mesiaca mi spinkala celu noc, zase ale rano o 5.hod sa zobudila, napila sa mliečka a už neusnula

elizabet173
16. okt 2021

@essenceee mala som to rovnako, len som kojila, ale nevadilo mi to, lepšie spať sedem hodín v kuse ako byť za osem hodín päť krát hore