Keď dojčím, musím ísť močiť

16. sep 2022

Dobrý večer. napisem to úprimne. Kojím 9 mesiac ale posledne 2 mesiace sa mi stále stáva že pri nočnom kojení normálne ledva tých pár minút dokojim malého musim bežať sa vycikat. Ale deje sa to tak že normálne spim nič necítim potrebu ísť cikat ale ako náhle sa dieta zobudí a kojím tak pocit ZRAZU z ničoho nič tlak dole na mechúr že musim ísť lebo sa pocikam a ledva vydržím dokojit dieta dám do postielky a bežím hneď wc...Ani vela vody nepijem na noc nechcem zaťažovať obličky. Tuto urgentnú potrebu na mocenie mávam ale len v noci cez deň sa mi to nestáva v súvislosti s kojenim. Čo myslite o co ide ?

viestta
16. sep 2022

Veľa vody uľahčuje obličkam, nie ich zaťažuje. K ostatnému neviem poradiť.

greta2017
16. sep 2022

Mne trebalo pri kojeni vacsinou na velku😁 presne ako ty opisujes s cikanim ja som mala s kakanim🙈😁 mala aj ked mala 7mes sa mi to stavalo. Ale na zaciatku mi to bolo vysvetlene tak ze pocas kojenia sa maternica stahuje po porode a preto vsetky tie pochody sa vtedy znasobuju😊

trinneo
17. sep 2022

Ja som po kazdom kojeni, ci uz v noci alebo cez den väčšinou musela potom utekat.V noci to bolo neprijemnejsie,ale kolkokrat som vzala aj dieta so sebou...asi normalne, nikdy som sa nad tym nezamyslala

biankaaaa
17. sep 2022

Synček sa budí za noc tak 4krat a minimálne dvakrát idem cikať. Už som si zvykla aj keď je to otravné