Jeden prsník väčší ako druhý. Ostane to tak?

anicka246
7. jan 2014

Ahojte mamičky, viem že veľa žien má jeden prsník väčší ako druhý, ja som to tak mala vždy, ale kedže už teraz kojím len z jedného je ten rozdiel dosť veľký :( chcem sa spýtať či mi to tak ostane aj po ukončení dojčenia?? Zatiaľ ďakujem

irriss
7. jan 2014

Ostane to.
Rada: Snaz se stridat pri kojeni prsniky, i kdyz z jednoho lepe "tece"...ci se lepe lezi pri kojeni 😉 ..snaz se myslet na "potom" a stridej prsniky.. 😉

marika39
7. jan 2014

Ja som síce kojila len krátko ale trošku mi zostalo

zazalienka
7. jan 2014

zostane.. bohužiaľ..

ushuaia
7. jan 2014

@anicka246 ja ti poviem ze ja mam teda ,,normalne,, jeden prsnik vacsi a druhy mensi...dokonca to mame v rodine...sesternica tiez... 🙂 , mavala som aj problemy kupit podpsenku, kedze na jeden bola dobra velkost 75 B a na druhy zas tato velkost bola velka kedze je mensi...ale nejako sa tym nestresujem 😀 , nasla som si spravny tvar paodprsenky a s partnerom si zazartujeme 😀

pralinkaaa
7. jan 2014

ahojte a ako to funguje kt. je väčši ten z kt. sa viac koji??

happygirl
7. jan 2014

...podľa mňa je to dosť individuálne a nedá sa to zovšeobecniť, že každej žene to tak ostane natrvalo ...ja som staršiu tiež kojila len z jedného, lebo mi od pol roka začala jeden prsník odmietať a ked som dokojila ten rozdiel bol dosť desivý 😲 (staršiu som dojčila celkovo takmer rok a pol, takže ešte cca 1 rok len z jedného prsníka)... ono sa to časom pekne upravilo, potom prišlo druhé tehotenstvo a dojčila som z oboch prsníkov... teraz po pár rokoch som už aj zabudla, že som ich mala nejaký čas dosť rozdielne 😉

luba28
7. jan 2014

@anicka246 ja to mam stale tak a tiez je to dost vyditelne,...a tiez je problem kupit dobru podpiru,... 🙂

andynika
7. jan 2014

@anicka246 ahoj aj ja som mala a odost jeden vacsi a nezostalo to sa upravi

anexis
7. jan 2014

@anicka246 ja si myslim, ze je normalne ak kojis len z jedneho ze je vacsi ako druhy a myslim ze az prestanes kojit tak sa zmensi...je vacsi kvoli tomu ze sa v nom tvori mlieko, nie?

caly8
7. jan 2014

@anicka246 mne to ostalo 🙂 a súhlas s @luba28 😉

papucz
7. jan 2014

@anicka246 mne sa to upravilo,ked som dokojila ostali take ako predtym

e9
7. jan 2014

keď prestaneš kojiť,začni nosiť na spanie podprsenku,ja nosím už rok,prsia som mala vždy viditelne rozdielne,teraz ani nevidno rozdiel a spevneli mi-naozaj viditelne,držím palce

gubcikova
7. jan 2014

ja som mala väčší rozdiel a teraz je to už minimálny

anicka246
autor
7. jan 2014

@e9 myslíš normálnu podprsenku? aby som v nej spala normálne hej?

dm1
7. jan 2014

ja som mala vzdy jeden vacsi ako druhy a nakoniec som aj kojila iba z toho vacsieho cez 2 roky ten druhy maly uplne odmietal. Rozdiel bol este vacsi ale ked som ukoncila dojcenie tak sa to trosicku upravilo. No ale teraz je to uz uplne ze viditelne kedze mi prave z toho mensieho skoro polku zobrali :/

mirkamirko0809
7. jan 2014

Ahoj, tiez som mala ten problem a upravilo sa to samo a na noc nemusis podprsenku nos ju cely deň a natieraj si prsníky nechtíkovou masťou žltou ale mne to poradila dr.na sono prsníkov ked som bola.držím palce bude to v poho. 🙂

maribell
7. jan 2014

@anicka246 precitaj si http://www.pluska.sk/zena/zdravie/vsetko-prsiac... ( čo možno neviete - tretí bod 🙂 ) .. aj ja som mala pre tehotenstvom jeden vacsi ale bolo to vidiet iba ked som sa zadivala.. ked som kojila to bolo vidlo viac ale teraz ked uz nekojim to mam ako predtym ..mam jeden vacsi ..ale mozes byt kludna ma to tak vela inych zien 🙂 a jeto prirodzene

anjelik2509
7. jan 2014

ja mám tiež pravý väčší a z neho ide aj viac mlieka, aj teraz, aj pri prvej dcére...Ale ako budú vyzerať po dojčení, neviem, nechám sa prekvapiť 😀

izabelkas
7. jan 2014

Baby mozem sa spytat, tiez myslim sem tam na to, hoci este nie som mama, ze ked budem, ci je pravda, ze po kojeni mi zostanu vacsie prsia ako boli predtym? Kamaratka mi tvrdi, ze jej to tak zostalo... ale ine info nemam. Ide o to, ze som schudla uz viac krat v zivote ako na hupacke a moje prsia su teraz dost "vyfucane" a male. V mojom pripade by bola vhodna plastika, ale to sa mi nepaci, lebo nechcem ist zbytocne na operaciu a prezivat narkozu atd... navyse treba casom implantaty vymienat... Este som rozmyslala nad zmensenim koze, ale tam sa mi nepacia tie jazvy... Tak neviem, myslite, ze kojenim mozu moje prsia este horsie vyzerat, alebo budu taketo, alebo by bola sanca ze sa mi zvacsia? Dakujem za odpovede

nativanativa
7. jan 2014

@izabelkas bohužiaľ,po kojení to bude ešte horšie, ja zvažujem prsia na splátky 😀 ale ešte kojím, tiež mám pravý viac dominatnejší, snažím sa viac kojiť z toho menšieho

astonka
7. jan 2014

@izabelkas no asi ta sklamem....ja mam 3 deti a prsia boli pekne-naliate v tehotenstve a prve mesiace-potom sa to už pekne neda nazvat-ja som dost štihla a prsia mam fakt male a u mna aj ten rozdiel vo velkosti je kedže som dojčila len z jedneho prsnika na tom malo dojčenom to neni take hrozne...no mam pocit že každym kojenim sa mi viac vycucli a ovysli ale tak naha nikam nechodim 😅 tak to neni vidno...no ja zas plastiku odmietam nevedela by som sa stotožnit že tam mam niečo....ale zas nikdy by som to nemenila to tehotenstvo a dojčenie 🙂

izabelkas
7. jan 2014

@astonka Ach ja som myslela, ze uz ked mam teraz prsia s dost volnou kožou, že aspoň sa mi už nemá čo pokaziť. 🙂 Tak ano push upky to zakryju. Tiež neviem na čo mam taku veľkú kožu ked nic v nej, aj bradavky sú mi na moje prsia velké. 😀

e9
7. jan 2014

@anicka246 ano normálnu pohodlnú podprsenku,ktorá drží pekný tvar,mám42 rokov 2 deti,obidve kojené a odstrekované,vyzerala som strašne,teraz po roku je to super,samozrejme že nechodím von bez podprdy,ale hanbiť sa nemusím,sama vidím ten rozdiel