Drobec nechce piť z prsníka

luccya1
8. okt 2015

Kočky ako ste na tom s kojením? Tomu môjmu drobcovi sa asi veľmi nechce piť z prsníka, lebo vypije tak 0,02-0,03 a keď mu dám odsaté mlieko z fľaše tak kľudne vydudá aj 0,08.... joj, neviete ako docieliť aby to vypil sám z prsníka?

silvia62256
8. okt 2015

A prosperuje ti alebo nepribera alebo ako?? Lebo teda mna by ani nenapadlo odsavat si a merat kolko vypije,ak mi v pohode pribera...aby si sa len zbytocne nestresovala...

monicm
8. okt 2015

@luccya1 Ako starý je tvoj syn? A tie množstvá uvádzaš v čom? V litroch??????? Ako vieš, že ti z prsníka vypije také množstvo? A máš pocit, že z prsníka mu mlieko nestačí? Plače, jeduje sa?

Lebo ako písala silvia, je zbytočné sa stresovať, že z prsníka vypije málo, keď je dieťa spokojné a neplače.

asocial
8. okt 2015

@luccya1 nemeraj to, lebo sa zblaznis..ani ho nevaz ani nic...
zbytocny stres....teraz som frajer, ale bola som ako ty..najma, ked bol opruisaty aj 30krat denne a ked nebol tak reval, ale priberal..
mala som aj odsavacku, a to ma vystresovalo este viac, lebo som si odsala uplne minimum..
tak som prestala..neodsavaj nic, nechaj to na nom

siska53
8. okt 2015

@luccya1 nedavaj z flase,nemeraj,casto prikladaj. Z flase mu to asi ide rychlejsie,preto by som.ju vylucila.
Zvazila by som este skontrolovanienprisatia laktacnou poradkynou..

Inak je pokojny,pribera?