Doplnkové vitamíny počas dojčenia

slavka034
23. nov 2012

Krásne ránko prajem..
Chcela by som sa opýtať maminiek či už dojčiacich alebo tie čo už to majú za sebou,aké doplnkové vitamíny užívali počas dojčenia..Nakoľko je známe že tie naše krásne miminká si berú z mliečka všetky potrebné látky pre ich rýchly a zdravý rast a my mamičky o nich prichádzame.. 🙂 🙂 🙂 ďakujem Vám za odpovede

michaela.g
23. nov 2012

ja uzivam calibrum mami. + musim obcas aj zelezo nakolko som ho mala malo....

xenicka13
23. nov 2012

ja som si tiez davala calibrum, ale na vlasy mi neucinkovalo, strasne mi padali, a teraz rok po kojeni sa spamatali, takze aj vitaminy na pevne vlasy, su vselijake

euka210
23. nov 2012

calibrum mami tusim, ale len preto, ze bola zima. Potom uz nic a ani teraz nie. Na vlasy nic nepomoze, su to hormony, samo preslo po 3m.

dankapap
23. nov 2012

ja obmienam-calibrum,alebo femibion ,zelezo-ak som moc unavena-aj b-komplex-urcite je to dobre-lebo uz by som bola bez vlasov.....

eveenka
24. nov 2012

@slavka034 ja beriem od porodu MATERNU je 30 tabletove balenie aj 90 tabletove ja si kupujem to vacsie a uz mi vlasy tak nepadaju, ale samozrejme ze nie to nahrada za pestru stravu okrem toho sa snazim jest a pit aj vela mrkvy a inej zeleniny a ovocia...

slavka034
autor
24. nov 2012

díky babenky za infošky))..mne zatiaľ vlasy nepadajú 😀 😀 😀 len tiež celé tehotenstvo anemická som bola teraz popri dojčení sa aj ten vápnik a iné veci odbúravajú rýchlejšie z organizmu...tiež sa snažím vitamíny prijímať skôr zo stravy aj keď okolo zrkadla už prechádzam so zatvorenými očami)))) 😀 😀 😀 😀 😀

pimpulienka
24. nov 2012

Ja som uživala v tehu ( nie cely čas) a počas kojenia PRENATAL od prirodnej kozmetiky JAMIESON.