Dojčenie v nosiči

31. júl 2023

Ahojte, ideme na výlet a berieme aj nášho 7 týždňového nosenca 🙂 priznam, ešte som ho nedojcila v nosiči. Mame sestrice carrier one, ano, videla som videonavod, avšak, to nevadi to vacsie podsadenie babatku? Je to tých 10 minut bezpečných? Dakujem☺️

olivierko229
31. júl 2023

Vobec nevadi, v pohode 🙂 moze byt problem, ze si nevie odgrgnut, tak je fajn mat so sebou latkovu plienku, keby nieco vyslo 🙂 samozrejme najlepsie zastavit a dat odgrgnut. My sme tak maleho mali este v satke, tam je to na pevnejsie, ale podarilo sa aj tak 🙂

beata_k
31. júl 2023

A nebude lepsie si ho vybrat a v pohodli nadojcit? Ved aj tomu dietatku to dobre padne.

autor
31. júl 2023

@beata_k ano, tiež rozmyslam že tak vyvetrať by ho bolo najlepšie 🙂 ale ideme na Oravský hrad, tak som tam aj pisala či je mozne bez sprievodcu ísť lebo tak v strede prehliadky potrebujem pauzu na nadojcenie 🙂

autor
31. júl 2023

@olivierko229 inak vies že dnes som ho po dojčení dala do nosiča a v pohode si odhrgol drobec? Tiež slm myslela že nie, ale slo to☺️

beata_k
31. júl 2023

Aha. A tam sa musi len v sprievode?

denkabemommy
31. júl 2023

Ja som druhého syna veľmi často dojčila v nosiči, nebol problém ani s odgrgnutím, dokojil sa a dala som ho naspäť do normálnej polohy. Vrelo odporúčam, aspon to človeka nijak neobmedzuje pri aktivitách.

autor
31. júl 2023

@beata_k neviem, pisala som im otazku, tak som zvedava či odpisu 🙂

yoxinka
31. júl 2023

Ja k tomu Oravskému hradu. Boli sme tam s 8deťmi bez sprievodcu.

autor
31. júl 2023

@yoxinka a je tam prosim niekde lavička, resp priestor kde by som nadojcila malého?

yoxinka
31. júl 2023

No, vonku aj áno, ale po hrade ani nie. Myslím, že na nejakom 300ročnom kresle ti dojčiť nedovolia.

majlo1234
31. júl 2023

Vklude si sadni na zem, bezne som takto dojcila vo vsetkych moznych hradoch a zamkoch😀