Dojčenie po cisárskom

26. dec 2023

Baby mohli ste dojčiť po cisárskom? Veľa počúvam že keď žena má cisársky má buď väčší problém s tým alebo nemôže vôbec dojčiť.
Je to pravda ? Ďakujem

dskjhfdlkdjhl
26. dec 2023

Mam za sebou dve sekcie a po oboch som kojila viac ako tri roky.

bu1bu
26. dec 2023

Je to individuálne, ja mam 2 cisárske za sebou, 1. dieťa dojcene do 3r, 2. dieťa dojcene cez rok (samoodstavenie v oboch prípadoch), nemala som absolútne žiaden problém s dojčením.

kitycat
26. dec 2023

Ja akutny CS o mesiac skor, kojim... sesternica pre nepostupujuci porod tiez CS, ale kojila asi emsiac, jej mala mala silny reflux tak presli na UM

martinkatinka
26. dec 2023

Ja som nedojcila dlho, mala som okrem cisárskeho ešte dve narkozy, takže sa to nerozbehlo.

riskoh
26. dec 2023

2sekcie, obe deti kojene do 2.r.

euka210
26. dec 2023

Nie, mam 3 deti a dojcila som vsetky viac ako 1r. Po 2.a 3.porode bol doma trochu problem s papanim a mliekom, ale bolo to docasne, ked sme to prekonali, tak bolo ok.

autor
26. dec 2023

Každej ďakujem ☺️

katarinka289
27. dec 2023

Mala som 2x sekciu a obe boli vylucne dojcene do 6mesiacov a potom doplnkovo do 2,5roka. Ani som nad tym neuvazovala,ze by som nedojcila

milovnikbehu
27. dec 2023

ahoj, akutna sekcia a tiez som ani neuvažovala ze nebudem moct dojcit. Krásne sa mi mliecko spustilo a babo velmi dobre prisalo. Ziaden problem s dojcenim momentálne 9m a verim, ze potiahneme este dlho 🙂

ivangeline
27. dec 2023

Moze byt skor problem ale nemusi. Dojcila som. Tazsie sme sa rozdojcili.

tamtumdo
27. dec 2023

Nieje pravda, 2 deti obe cca do 1,5 som dojčila....len ten prístup v nemocnici bol hrozný...Keď som pri prvom ležala a sa pýtala,že ako ho mám dojčiť,nevedela som ani ako ho priložiť ani nič....proste prvé dieťa...Tak má viaceré sestričky sfúkli,že som po cisárskom vy nebudete mať mlieko....a išli preč....pritom som mlieka mala pre ďalšich 5 deti...nakoniec keď prišla k druhej spolubývajúcim návšteva ...videla že všelijak som sa snažila on sa nie a nie prisat....tak mi to ta návšteva ukázala....že takto si ho daj,alebo takto skús.....od toho dňa som dojčila....ako nula bodov tie laktacne v nemocnici....

nwnw
27. dec 2023

5dni dieta na UM a potom sme zacali ale je pravda ze mlieko sa rozbehko elektrickou odsavackou. Bez podpory laktacnej by som to nikdy nedala.

margaretka_
27. dec 2023

2 sekcie. Obe deti dojcene. Prve do 4, druhe do 3,5 roka. Prve dieta malo strajk po par tyzdnoch, ale s pomocou laktacnej poradkyne sme to zvladli. Dojcila som cele tehotenstvo a prve dieta sa dojcilo aj v porodnici, kde som bola s druhym, tak druhe dojcenie uz bolo take zadarmo 😀 on to rozbehal riadne
Drzim palce 🙂

majlo1234
27. dec 2023

Dojcila som, ale skrz stres to bol dlhy rozbeh. Ale plnohodnotne. Pokial nie je zdrsvotny problem, dojcit budes urcite, ak budes chciet 🙂

siska53
27. dec 2023

Mala som dva cisarske a ani raz problem.s mliekom. Normalne nabehlo..