Dojčenie a plač

diamond444
16. jún 2020

Zdravím Vás!
Potrebujem poradiť moja malá má 2 mesiace , je plne dojčená, v posledných pár týždňoch ked papá je nervózna , vrtí sa , kope , niekedy začne plakať že ju neviem ani utíšiť len keď chodím s nou a silno držím alebo ked snou skacem na kresle vtedy sa tiez upokoji, inokedy nieje problém , dnes napriklad odmietala prsník začala viac a viac plakať tak som vyskúšala polohu poležiacky a tak sa prisala neviem už čo mám robit či niečo nerobím zle.

majusikk
16. jún 2020

@diamond444 možno ma kolíku skus infakol

diamond444
autor
16. jún 2020

@majusikk davam jej espumisan kvapky

ken
16. jún 2020

Robi to hned na zaciatku dojcenia? Alebo az po chvili?moja mala taketo zacala robit po cca 4 min dojcenia, potom som zistila, ze mlieko jej najskor tecie same a potom musela zacat tahat sama a to ju vytacalo a jedovala sa. Vela babatiek to robi okolo 2 mesiacov, laktacna mi hovorila , ze je zle prisata, dala mi nejake polohy, ktore malu neskutocne vytacali. Potom som sa na ne vykaslala a dojcila vzdy ked si vypytala a nekojila som ju uz v zavinovacke a postupne sa to pekne upravilo.

tatapipka
16. jún 2020

AK to nebude tým čo spomína KEN vyššie tak to môžu byť bolesti bruška...ak je to aj v noci tak, tak skúste odsledovať vašu stravu...ja som musela vynechať všetko mliečne v mojej strave...ale to už je taká moja úchylka, že to každému radím, ak nemá iné problémy ako prdíky, riedku stolicu alebo exem a vyrážky tak to môže byť prvá kríza, mliečko tečie pomenej a hnevá sa...

archivarka1
16. jún 2020

nasa sa zacala jedovat vtedy, ked je strasne unavena. proste si chce dudkat a pri tom zaspinkat, ale hneva ju, ze stale tam tecie mlieko. vtedy ju musim uspat a potom uz papa dobre. ale niekolko tyzdnov predtym take nieco vobec nebolo, bola schopna byt nacucnuta kludne aj cely den bez nejakych placov.

hdpe
16. jún 2020

ano aj nasa sa takto asi v tomto veku zacala vzpierat tesne po ockovani, myslela som, ze to ma s tym suvis, ale potom som zistila, ze si pocas dojcenia potrebovala sem- tam odgrgnut. Vzdy som ju brala na ruky, trochu s nou pochodila po izbe a potom znovu ju nakrmila a uz nebol problem, treba skusat vselico, ono to tak rychlo ubehnu tieto chvile a potom zas bude nieco nove (: .

diamond444
autor
17. jún 2020

@tatapipka V noci nič , prespí celú noc . Možno to bude tou krízou potom a asi k tomu všetkemu bola ešte aj unavená spala mi 8 hodín vkuse prvýkrát :D ďakujem kazdemu za rady budem ju sledovat ze kedy to bude robit 🙂

zuat
17. jún 2020

@diamond444 u nás byva ten neutisitelny plač od únavy, tiez má dva mesiace a keď presvihnem čas na spanie, chytí ju taký plač. No a tiež sa mi začala vrtieť, mám pocit,že jej u nejde moc mlieko vtedy