Dojčenie a menštruácia

bodka2213
19. júl 2018

Ahojte , dojčím už 4 a pol mesiaca no s mojou menštruáciou je to dosť zle , mesiac po pôrode som ju už dostala , potom zas a teraz už dva mesiace nič. Mali ste niektorá takúto skúsenosť že vám vynechavala ? Dr.vravela že mi bude chodiť kedy sa jej zachce keďže dojčím. Viete mám taký stres , až dnes má napadlo či niesom hádam zase tehu. ( Dúfam , že nie ) určite si spravím test. Len som chcela vedieť či to je možné , že to tak môže chodiť

pininka
19. júl 2018

Kym kojis moze to byt este take nepravidelne, ale urcite by som si urobila test.

adulienka11
19. júl 2018

Aj mne to tak vymeskava robila som si aj testy ale zbytocne to je tym kojenim☺

michaella94
19. júl 2018

Ja pri oboch deťoch som dostala ms po 8 mesiacoch...tiež chodila ako sa jej chcelo...určite je to dojčením...

sasesoe
19. júl 2018

@bodka2213 ahoj, ja som pei dohceni dostala ked mala dcera 9m, druha cca po dvoch mesiacoch, tretia este tiez tak dlhsie a potom uz nabehol cyklus normalne (stale som dojcila) a v poho sme si naplannovali aj druhe tehu. Dojcila som aj cele tehu, aj prenasala aj dalej dojcim tandem. Len teraz ked uz si mala menstruaciu, tak beolati nic o tom,ze dojcenie je "prevencia" otehotnenia, cize test si pre istotu sprav, ale moze aj normalne chvilku trvat kym sa znormalizuje/ ustali

mata682
19. júl 2018

Ahoj. Ja som na tom podobne. Tiez mi vynechala raz 2 mesiace, potom zase 3. 🙂

1sonda
19. júl 2018

je to možné, ja mám tiež takú skúsenosť (síce od nejakého 9 mesiaca) a čítala som aj tu v skupine o dojčení, že to tak baby mávali

majusska202
19. júl 2018

Ja som prvú mala keď mal 6 mesiacov malý druhu keď mal 8 a zatiaľ nemám tretiu už máme 9 preč už dávno mala byť