Dojčenie a laserová operácia očí

jo234v
21. mar 2022

Žienky, je tu nejaka maminka ktora ma skusenost a pocas dojcenia babetka bola na zakrok kde sa upravuje kratkozrakost- laserova operacia. Ide o to, ze mi ju nechcu spravit az ked odstavim male, pritom sa jedna o to, ze po operacii sa kvapkaju nejake kvapky, ktore vraj sa pocas dojcenia nemozu...nemate niekto skusenost? Ja som prekvapena, lebo dojcila som aj na antibiotikach kvoli zapalu a opakovane a tie kvapky po operacii sa aplikuju kratkodobo, v podstate na druhy treti den ste ok. Dakujem vopred

tani777
22. mar 2022

@jo234v ahoj,ja som bola,starsia mala necele 2 roky..nikto sa ma na dojcenie nepytal 😁 radila som sa aj so sestrou farmaceutkou...po op si kvapkas antibiotika+kortikoidy..kvapkala som ich asi 4 tyzdne dokopy? Nepamatam presne..oni kvoli tomu velmi nechcu dovolit,ale to len preto,ze nie su vyskumy..realne mi sestra povedala,ze je uplne zanedbatelne mnozstvo kortikoidov,ktore prejdu do mliecka..a tym,ze starsia uz mala skoro 2,som sa na to dala..je v pohode 🤷‍♀️ Poznam aj viac zien,ktore dojcili a sli na op oci a vsetko ok..dokonca som raz zachytila video,kde lekar z kliniky Oftum vravi,ze pocas dojcenia je to v pohode

jo234v
autor
22. mar 2022

@tani777 dakujem velmi pekne za fundovane info 🙏👍uz som sa aj objednala a na druhe oko maju zlavu 🤩 tesim sa, ze v lete uz budem bez okuliarov 🥳 ja som s 8mickami do dialky...

tani777
22. mar 2022

@jo234v drzim palce,nech bude vsetko ok 🙂 🍀