Dojčené bábätko málo pribralo

3bambula333
14. okt 2023

Ahojte má niektorá skusenosť že babatko pribralo malo? Je plne dojčený a za 6 týzdnov pribral len 300g. Mlieko mám no uz nieje taky jedak ako na zaciatku, davam uz aj prikrmy, z flase pit nechce skusala som rozne. Vraj mam prikrmovat tak som skusala kendamil no on nezajem. Ma hisaky ked vidi flasu 🙂 Inak je spokojny sem tam poplace ked ho trapi unava.

pribinak
14. okt 2023
deti95060810
14. okt 2023

napíš vek dieťaťa...
pribralo 50 g /týždeň... to je ozaj málo. ideál je 150 -200g/týždeň.
ak máš málo mlieka skús homeopatikum na podporu tvorby mlieka...kúpiš v lekárni, mne to odporučil pediater.
pomohlo.

ildiko36
14. okt 2023

@3bambula333 nemaj strach..Moj 3.syn sa narodil na 38tt s vahou 4kg, o tyzden pribral 600g a potom s priberanim skončil.teraz mal v maji 2r a stale drzí vahu na 11kg.Uz sme boli na metabolickej amb.a chodime na gastro..dostava nutridrinky no zatial nic nepomohlo

juliacenc
14. okt 2023

To je klasika hned kazu dr peikrmovat. Ale dieta nepribera vzdy rovnako ako podla tabuliek. Ak je dieta spokojne vsetko je v poriadku. Raz priberie viac raz menej. Nehladuje, ma mlieko aj prikrmu, dalsie um z flase nedavaj, davaj len svoje mlieko

blaazi
14. okt 2023

@3bambula333 ak je dokrmovanie nevyhnutne, da sa pouzit cievka na prsniku (suplementor, laktacna pomocka), co je popri dojceni lepsie riesenie ako flasa. V prvom rade asi ponukat castejsie dojcenie. Vela stastia 🙂

lucinka609
Autor odpoveď zmazal
Zobraz