Dieťa sa mi odstavilo v priebehu noci. Čo robiť s prsníkmi?

7. jún 2022

Moje takmer 2 ročne dieťa zrazu začalo odmietať prsník, prvý krát živote zaspala aj spala bez neho. Sama od seba. Mam nejako riešiť mlieko v prsnikoch? Od striekať, alebo sa to vstrebe? Za celé 2 roky som nemala žiadny problém ze veľa alebo málo mlieka, nikdy som to neodstriekavala, ani to neviem

1angelika
7. jún 2022

nechaj tak, prestane sa tvoriť..

pribinak
7. jún 2022

Odstriekat len v prípade že by si cítila v prsiach silný tlak, neodstriekaj vela, len trosku, pre pocit úľavy
Ak nič nepríjemne necitis, tak nechaj tak, samé sa prestane tvoriť

ichbinich
7. jún 2022

Sprav si savliovy caj, aj nielkolko salok denne (neviem, kolko je horna hranica, ja by som si dala 2-3).

Ked budes mat prsia moc naliate, odstriekni si iba trosku, kym sa ti ulavi.

p.j.jacky
7. jún 2022

Ja som poriadne odsiala prsia a stiahla elastickym obvazom . Dávala vinne zábale aby sa prsníky nezapalili . Nakoniec som musela aj od gyny lieky na zástavu tvorby mlieka . Bol to humus veľa vedľajších účinkov .v sprche vždy jemne pomasirovala aby neboli hrudy . A znova stiahla Po 17ti dňoch konečne už bolo po mlieku .

dada0902
7. jún 2022

To už sa ti menej tvorí nie ako na začiatku tiež si myslím ze by si to ani nemala pocítiť a keď náhodou trochu odsat

p.j.jacky
7. jún 2022

@dada0902 ja som malú kojila do 2,5 roka a teda po 3 hodinách mi prsia išli vybuchnút . Mala som stále mlieko aj pre dve deti .😂🙈