Dávate bábätko odgrgnúť, aj keď zaspí na prsníku?

9. aug 2022

Ahojte, dávate babetko odgrgnut aj keď vám zaspí na prsníku? Mám dosť plačlivé dieta tak či sa to dá aj bez toho 🥺 ďakujem

koteska83
9. aug 2022

Ano snažim sa dat ho odgrgnut aj ked zaspi ....ale ak do 10 minut neodgrgne polozim na bok a necham spat.

miadi
9. aug 2022

Nie nedavala som a bolo to ok u oboch.

babovka2321
9. aug 2022

Nedavala som odgrgavat vobec (kojene dieta).

marzuz89
9. aug 2022

Moze byt placlive prave preto, ze nedobre odgrgne a tlaci ho to. Obidve deti si prve mesiace museli dobre odgrgnut, ak si nie, tak sa mrvili a boli nespokojne. Stacilo vzat hore, odgrgli, polozila som, spinkali dalej. Urcite by som nechala poroadme odgrgnut, nech sa mu dobre spinka.

tamvtme
9. aug 2022

Moja tiez zaspavala na prsniku a ked kludne spinkala, nechala som ju...ked sa mrvila a budila, dala som ju odgrgnut....

ls56
9. aug 2022

Nie,ver mi ze budit ho predsa nechces. Nemusi uz potom zaspat. A vobec to nevadi ked ho nedas odgrgnut. Hlavku len dat na bok a hotovo

elizabet173
9. aug 2022

my sme to mali trochu ináč, moje dieťa jedlo veľmi hltavo, o pár minút bolo vybavené. Na prsníku nezaspával, keby si neodgrgol, tak začal plakať a grcať. Takže po nakojení zdvihnúť, trochu ponosiť, keď odgrgol, pomojkať a uložiť spať

svetlonos
9. aug 2022

Ahoj
tiez som si o tom citala a vraj netreba. Tak som nefavala a nikdy mu nic nebolo 🙂

vilma7
9. aug 2022

Nie nikdy.

essenceee
23. aug 2022

kde zaspi tak by som ho kvoli tomu už nebudila a nechala ho spinkat