Čaj pre dojčiace matky

luckalucka5718
8. jún 2021

Dobry, znama mi dala tieto caje na podporu tvorby mlieka chcem sa spytat ake mate skusenosti s nimi a ci vobec zaberaju? Ako casto ich brat a kolko krat denne?

kiki68
8. jún 2021

@luckalucka5718 mala som weleda a ok, ja neviem ci to pomaha. Pila som to prvy mesiac, potom uz mi to nechutilo. Tak som to nechala tak. V porodke bol weleda tiez v ponuke, pili sme to vsetky. Nasa porodka razi heslo: rozkojime vsetko a vsetkych 😂 je fakt, ze to kojenie im islo, kazda zena tam kojila.

heidy222
8. jún 2021

Na tych cajoch nieco Bude Ale necakaj zazraky. Ja som ho pila cely den, slabeho litre, lebo proste pri kojeni smadi. Ale najviac pomohlo sa dobre najest a oddychnut si

lakynka1987
8. jún 2021

@luckalucka5718 ja som užívala čaj z Dr.Max spolu so senovkou gréckou 2 roky..ci pomohlo?neviem 🤷‍♀️ no dojcim stale a syn bude mat za 3 dni 2,5 roka 🙂

mareri
22. jún 2021

žiadny som nepila, ale pila som gravimilk

wawna
22. júl 2021

čaj som nepila, pila som vodu, gravimilk a jedla vela polievok

saxana000
22. júl 2021

Najlepsia bycajna biela vinea len vyhrkat bublinky a hotovo.plus vela vela vody pit.

bienennest
22. júl 2021

Ahoj mne aj mojim znamym dost pomohol..staci ho pit na zaciatku (hned po porode) pokial sa ti netvori dostatok mlieka, potom by sa mal odstavit. Piju sa 3 salky denne, nesladene. Luhovat treba 10-15 minut.

essenceee
19. aug 2021

čaje som nepila, pila som gravimilk a potom od mesiaca všetko, lebo som mliečko nemala a tak som si mohla dovolit jest a pit čokolvek