Bolestivé bradavky a dojčenie

Dnes o 17:28

Ahojte, dojčím už pól roka a na začiatku som mala tiež bolesti ale prešli po naplastiach. Teraz sú zas ale naplaste nepomáhajú. Absolútne ale neviem prečo keďže v dojčení sme sa už zladili. Na ľavom mám len bolesť bez raniek ale pravý je boľavý a ma extrémne ranky s trochou krvi, dávam si tam aj mlieko aj naplaste, skúšala som aj krem ale stále to boli. Skúsila som uprednostňovať ten druhý ale keď sa nalial tá bradavka aj tak bolela a pri dojčení ani nehovorím…máte ešte nejaké tipy? Trvá to už pár dni…mám pocit že aj tak silnejšie cucá…pred týždňom sme začali aj s prikrmami neviem či to môže mat aj s tým niečo spoločné, vodičku jej núkam ale z malého pohárika, z fľašky nie. Ďakujem za rady

sara07
Dnes o 17:36

skus cicadermu mast, mne pomohla na nahryznutu bradavku, vetrat , bradavku vložit viac podla možností alebo tak aby to bolo mimo ranku, a vyhojí sa to, viem aká bolest som zjajkla aj nahlas čo tak šialene bolelo
dostaneš v lekarni, natriet nemusiš ani umyvat nič

colsami
Dnes o 17:40

Ked som mala zranenu bradavku, ponukala som iba druhu stranu. Rana sa musi zahojit, a ked je x krat denne stale iritovana dietatom, je to nekonecny pribeh. Tu stranu som si par dni iba odsavala a davala z flase. A vsetko bolo velmi rychlo OK.

ivangeline
Dnes o 17:42

Určite preliecit najprv a môže byt, že tie prikrmy a možno zuby… to dojčenie pokazili. Mňa teraz 6m kuse. Vyšli mu 2 zuby… :/

alankost
Dnes o 18:02

môžeš mať zápal prsníka ,alebo celkovo bradavky to by si mala riešiť s lekarom