Biely povlak na perách bábätka a pichanie v bradavkách

mia17
17. dec 2013

Ahojte, bojujem s týmto problémom už vyše mesiaca. Bábu vytieram pusu zvnútra aj zvonka roztokom zo sody bikarbony a ja si dávam univerzálnu masť na prsia, ale nejako sa toho nejdeme zbaviť. Už si aj myslím deň, dva že je to dobré, ale zase ma začnú pichať bradavky a malá máva takú hrubšiu vrstvu bielu na perách. Môže z tej sody bikarbony zvracať?

luba28
17. dec 2013

@mia17 nam dala doktorka taku vodicku a zabrala po prvom pouziti,...soda bicarbona peni a neviem ci je vhodna,....

lucka_or
17. dec 2013

Aj maly to kedysi mal, lekarka mu predpisala sprej candibene. Ale bolo mi to nechutne davat mu to do pusinky, ked je to proti plesniam na nohe a neviem kde vsade. Tak som mu to tiez potierala sodou bikarbonou a zmizlo mu to.

gitka55
17. dec 2013

Geniatrova violet tak nejako 🙂 sa vola na biely povlak vodicka (fialova) pytaj si v lekarni a babu vytierat pusu aj tvoje bradavky.

luba28
17. dec 2013

@gitka55 tu uz malo kde dostat,uz sa upusta od nej,...

zuzik307
17. dec 2013

@mia17 http://www.mamila.sk/pre-poradkyne/materialy-pr... vyskusaj ten citrovital, ja som mala podobny problem, akurat pichanie vo vnutri prsnika...kupila som si citrovital kapsulky a zabralo to /asi dve balenia/...pripadne to skombinuj aj s kvapkami, ktorymi budes potierat bradavky... 😉

gitka55
17. dec 2013

@luba28 U nas ju bezne maju v lekarni, moji obaja to mali a o 2 dni bolo po probleme. Nevyhoda je ze je vsetko fialove ale sa to da pekne vyprat 🙂

luba28
17. dec 2013

@mia17 pytaj si diflucan u doktorky,je to take prijemne do pusy,1ml do striekacky a pustis do pusy a taktiez aj sebe na bradavky a je to prec,... 🙂

ivanakir
17. dec 2013

Nam lekarka odporucala trojstupnovu liecbu1. Soda zmiesana s prask cukroma a vytietat pusu a mne bradavky, ak nezabera2. ruzovy med- z lekarne, myslim, ze sa to tak vola, ak nezaberie3. Gentianova violet- tuez z lekarnr- je to ta fialova vodicka, co spominali baby vyssie....