Alkohol a kapusta počas dojčenia

alex5896
1. jan 2024

Ahojte chcem sa opytat ako dlho moze byt v mlieku este daky zostatok jedneho likera a kapustnice, ? Na vianoce malo dieta silne koliky z kapusty tak teraz som odstriekala a vyliala mlieko planujem este par krat tak spravit po silvestri neviete kedy si mozem byt ista ze tam nic nie je z kapusty alebo z alkoholu nechvem riskovat bolesti bruska alebo vysyp.

juliacenc
1. jan 2024

Kapusta v mlieku nebola a ani nikdy nebude. Alkohol ano ale v malom mnozstve sa dostane az do mlieka. Podla toho kolko si vypila a kedy

viestta
1. jan 2024

Jest mozes cokolvek, nic z toho co zjes sa do mlieka nedostane, pretoze mlieko sa tvori v mliecnych zlazach z krvi a nie v crevach.
Alkoholu sa ma dojciaca matka vyhybat, ale ked si neodolala, tak presne vtedy ked uz nebudes mat alkohol v krvi nebude ani v mlieku. Ty vies kolko a kedy si popila

nevenka
1. jan 2024

Baby, ale tie chemicke latky, co sposobuju naduvanie, tak sa vstrebavaju z creva do krvi a z krvi sa tvori mlieko. Takze nie ze cela kapusta sa dostane do mlieka, to nikto snad takto neberie, pre pana krala. A ano, citlivejsim babatkam to moze vadit. Nasim to koliky nezhorsovalo nejak extremne..Ja som rodila jedno dieta tyzden pred Vianocami a jedla som vsetko, aj trochu medoviny som si dala. A mlieko nevylievala.

alex5896
autor
1. jan 2024

Bol to 13% liker baylies vcera pred pol nocou

viestta
1. jan 2024

@alex5896 ked si toho sladkeho lepidla s alkoholom nevytrubila dve flase, ale len jeden, dva kalisky, tak si mohla uz dnes naobed s kludnym svedomim dojcit

alex5896
autor
1. jan 2024

@viestta dakujem jeden poharik ale bojim sa vysypu hlavne prva sa mi vysypala z jedneho deci vina co som sa nechala prehovorit oslava 80tky a skoncili sme v nemocnici s flakami