Ako zväčšiť/zmenšiť 1 prsník kojením?

tehulka_mk
3. aug 2012

?? Baby,kedy sa prsia ukludnia?Mam problem,ze mam jeden prsnik vacsi o cislo a pol,a pritom kojim z oboch,od laktacnej poradkyne som dostala rady,ze mam zacinat stale s tym mensim prsnikom a ak nestaci,dokojit tym vacsim,ze by sa nemalo potom tolko v tom velkom vytvarat mlieka,lenze vytvara sa....Jeden mam ako silikon a druhy jak ovisnutu placku....Uz by som ich chcela kedtak obe makke,aj ked maju taky rozdiel....Poradi niekto ako bud pomoct "narast" tomu mensiemu prsniku,alebo pomoct "zhodit" tomu vacsiemu??

natty07
3. aug 2012

@tehulka_mk ja mam ten isty problem.Bez vystuzenej podprsenky to vypada katastrofalne. Takze si tiez pockam na rady pre nas 😉

boska79
3. aug 2012

Ved laktacna poradkyna Ti poradila

dazdovka
3. aug 2012

@tehulka_mk dobre ti poradila laktacna poradkyna, treba v usili vytrvat, daj tomu pol roka aspon...

neocica
3. aug 2012

ja som mala uplne rovnaky problem, vyriesilo sa to az ked som prestala kojit uplne

eeffka
3. aug 2012

No fasa a ja to isté a mala je vzdy iba z jedneho... Aj jej davam z mensieho castejsie a nic.

cisa
28. aug 2013

Aj ja mám snim problém a este ma trápi že zákazdim ked si odsavam tak mám 400ml mlieka a mali vipije len 120ml a ostatné vilievam dozáchoda no je mi to luto nedá sa niečo tým robiť skúšala som mrazit no zbitocne záberúnie mraziaku

siusinocka
28. aug 2013

no ja som aj dokojila a ostal mi jeden o číslo väčší... bola som na sone, tak som sa na to pýtala, a povedali, že to je úplne normálne a niektoré ženy sú na tom oveľa horšie... tak som sa uspokojila aj ked to nevyzerá dobre,hlavne že sme všetci zdraví 🙂

erikaeeaa
28. aug 2013

Ja som mala ten isty problem Jeden prsnik bol asi o cislo vacsi. Po dokojeni sa to upravilo su rovnake aj ked mensie ako boli pred narodenim mojich 2 deti...

jedina30
28. aug 2013

cauko..aj ja som mala taky problem..uz davno nekojim,ale rozdiel vo velkosti prsnika mam..lavy je trosku vacsi ako pravy,doktor mi povedal,ze to uz tak ostane alebo plastika..takze neriesim to..nie je to viditelne v podprsenke,len ak ju nemam..