Ako znížiť kŕmenie v noci?

jajavrba
2. jan 2014

Ahojte mamicky, chcela by som sa spytat, ci nahodou nemate niektora skusenost a poradite mi! Mam 10mesacneho syna a od narodenia stale v noci papa kazde 3hodiny. Myslim si, ze to uz nieje normalne. Ma 11,3kg a veci co su na 12mesiacov su mu male, kupujem na 12-18m aj tie su uz ako sa povie LTT. Uz som skusala ho oklamat cajikom, dcerku som tak oducila, ale pri om to nejak neplati. Ked mu dam cajik, je ticho niekedy 10 min. a niekedy vydrzi 30min. Je tiez pravda, ze niekedy si pyta papat aj skor ako po 3hod. Chcela by som mu dat aj viac mliecka, aby dlhsie vydrzal, no stale mi vypije tak 170-190ml a viac nechce. Podotykam, ak mu dam na vecer krupicu, aj tak je po tych 3hod. hladny. Tiez sa mi potom niekedy v noci dost prehadzuje a nevie poriadne spinkat. Uz neviem co s tym, rada by som sa po tych 10tich mesiacoch aspon raz vyspala. Dakujem za vsetky odpovede!!!!!!!!!

luba28
2. jan 2014

jemu mozno vadi nieco ine a nie ze je hladny,...nas ma 19 mesiacov a tiez nespi celu noc,ale ja dam caj do ruky a on si vypije kolko chce,....a mlieko pije ako tvoj,krupicu ani za svet nechce,.....este skusa dat vecer nieco ine/chlebik/ a az potom mlieko,...

simonkazga
2. jan 2014

Emma má 12mesiacov a nevydrží ani 3 hodiny. Ba, odkedy jej idú zúbky rad radom tak som rada ak spí hodinu aj pol v kuse. Z tuhej stavy zje ledva 60-100g a hneď si pýta didi ☹ Krupicu, kaše nemôže ani cítiť a UM tiež odmieta. Kojenie je nádherná vec, ale už mi to poriadne lezie na nervy, no odstavenie v našom prípade nehrozí, lebo by asi zomrela od hladu.

aliza
2. jan 2014

no, hladny urcite nie je a to, ze sa prehadzuje a nevie poriadne spinkat poukazuje len na jedno, ma prilis zatazene travenie, comu sa ani necudujem.... Travenie v tom veku by uz malo v noci oddychovat. Tvoj syn ma vypestovany navyk, nic viac. Dam ruku do ohna, ze to nema s hladom nic spolocne. Ja by som ho zacala od toho oducat. Bude to tazke, potrva par dni, ale nie je to nemozne, zalezi len na tebe a tvojej pevnej vole. Skus najprv natahovat tie intervaly, cize skusit ponosit a uspat bez mlieka. Drzim palce.

everex
2. jan 2014

Moja mala ma rok a pol a v noci mi vstane aj 10x mame to presne ako vy mama mi povedala ze to moze byt aj slaby krvny obraz ze vtedy tie deti zle spavaju,a ked su uz hore potrebuju bud cajik mliecko od smedu alebo len tak pocmulkat,tak som teda zasla k dr a naozaj ten krvny obraz slaby ma,tak nam dali zelezo za mesiac na kontrolu,a zevraj by sa to malo zmenit tak verim tomu ze ano ze sa aj my konecne vyspime

magdalenkami
2. jan 2014

syn sa do 2rokov budil kazde 2 hod,ked sa frekvencia zvysila na 1,5hod -rozhodla som sa to ukoncit,2-3 noci boli tazke,ale podarilo sa