Ako stravovanie počas kojenia ovplyvňuje dieťa?

abcdefgahc
8. aug 2020

Dobrý deň , mám mesačnú dcérku. Milujem šalátové zelené uhorky .a od pôrodu si ich odopieram. Čo si myslíte o jedeni uhoriek počas kojenia ? Môže to dcérke nejak ublížiť ?

ajka0207
8. aug 2020

@abcdefgahc treba skúsiť a sledovať reakciu, väčšina detí je v pohode so všetkými potravinami.

mariejenka
8. aug 2020

Uhorky by som sa nebala, ošúpané umyte kľudne, je to.skoro len voda...a súhlasím, daj si vsetko,kusok a sleduj babo. Ja som sa vyhybala jahodam,paradajkam a kapuste. Inak som zjedla vsetko.

smejko25
8. aug 2020

@abcdefgahc ahoj aj mna toto trapilo a bola som na nervy ze co mozem co ne 🙂 ale ako pisu zeny musis odsledovat co babätku skodi 🙂 ale prve mesiace som sa snazila vyhybat potravinam co nafukuju a citrusovym plodom + alergenom 🙂 a postupne som pridavala do strany

smejko25
8. aug 2020

* stravy

abcdefgahc
autor
9. aug 2020

Ďakujem žienky 😊

bazalka1
9. aug 2020

@abcdefgahc ja mam 2.5mesacnu a uhorky jem odzaciatku v pohode...hlavne dobre umy 😊 a sleduj ci sa ti nevysype....mne sa pred tyzdnom vysypala z broskyne...nenapadlo mi dat dole supu 😃 ale kupel v repiku to zachranil 😊

bazalka1
9. aug 2020

Ha a este ma napadlo...moje prve jedlo po navrate z nemocnice bola rajcinova polievka a na dalsi den jahodovy jogurt 😀
Umna tazkosti robi kravske mlieko...som na bezlaktozovej diete a uz ju brusko nebolieva...