Ako ste začali dojčiť po cisárskom?

majulikmajka
18. sep 2022

Ahojte , ako ste začali kojiť po cisarskom ?ja som doteraz brala antibiotiká ale už neberiem tak doteraz malý pila z fľaše ,ale prsník si chytiť buď nevie alebo nechce stále vykruca hlavičku , keď mlieko ofsajdom vypije ho , ako ste to riešili pri mäkkých bradavkach ?

anavixy
18. sep 2022

Najdite si dobru LP, tu pomoze len to aby ste vy vedeli ako na to. Da sa to zistit jednoducho aj z videi, obrazkov a clankov na internete, ako prikladat, v akych polohach, ako vyzera spravne prisatie apod., ale to by sa malo idealnr studovat v predstihu este v tehotenstve. Vam by podla mna najviac pomohlo to vidiet priamo na vas s vasim dietatkom. Neviem, co su “makke bradavky”, ale makky dvorec je presne to co dieta potrebuje aby sa nan vedelo pekne prisat. Samozrejme dokrmovat mozete odsatym mm, mozete zo zaciatku dokrmovat cievkou na prsniku pre lepsiu motivaciu, no klucom je dobre prisatie. Urcite nic nie je stratene 🍀

antonia1209
18. sep 2022

@majulikmajka kontaktovat laktacnu poradkynu.. hned..

basska_b
18. sep 2022

No, on si uz zvykol na flasku. Moja kamoska sla sokovou terapiou... zrusila flasku. Trapili sa 3 tyzdne, ale dieta nedostalo inu sancu. Kojila ho do 13 mesiacov. Druha kamoska podobne,rusila zo 7 flasiek denne, postupne boli dve... potom uz ani jedna... aletrvalo to mesiace plus laktacna poradkyna... maleho cakala operacia v 8 mesiacoch a lekarka povedala, ze ju lepsie zvladne, ked bude kojeny. Tak mala motivaciu... a kojila ho do 3 rokov 😄

catherine87
18. sep 2022

@majulikmajka nájsť dobrú laktačnú poradkyňu . Nevzdávajte sa. Ja som prvé 3 mesiace kojila skoro celé dni. Malá bola na prsníku aj hodinu. Teraz má 2 roky a kojím stále pred spaním. Držím palce.

ivangeline
18. sep 2022

Pre dieta je lahsie z flase,nepoznam take,kt sa lahko vracalo cisto len k prsniku.