Ako spevniť prsia po dojčení?

31. mar 2021

Viem, že prso nie je sval ale dajú aspoň dajak spevniť prsia po kojeni, ktoré sú padnuté? Schudla som po odstavení syna no a ešte pôjde váha dole, no ale už neviem.co to s nimi urobí. Nie sú malé, ale dole.

elisse247
31. mar 2021

Ja teraz cvičím a moja trénerka stále hovorí že správnymi cvikmi sa dá spevniť prsné svalstvo a tým sa vlastne nadvihnú. Ale je to dlhší proces a treba naozaj voliť správne cviky a správne ich robiť. Lebo inak to môže mať účinok na iné časti ako sú ruky a chrbát.

acer11
31. mar 2021

@elisse247 ak jej platíš,bude ti to hovoriť 😆 ale pomôže LEN chirurg

lady083
31. mar 2021

Neda sa to, len plastika. Natiahnutu kozu proste nedvihnes cvicenim.

panda21
31. mar 2021

Svaly spevnis ale tie nemajú s kožou nič. Keď raz je po kojeni koža vytahana, cviky nepomôžu. Jedine chirurg. Tiež si pomaly setrim, lebo už teraz ich môžem do podprsenky rolovať..

littlebubble
31. mar 2021

@acer11 Môjmu mužovi nikto neplatí lebo učí deti a tiež to hovorí, ale asi myslel mladé, pevné prsíčka 😂

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shellmycka1
1. apr 2021

Ja ani deti nemam a cvicim fakt vela, aj s tazkymi cinkami. Nepomohlo nic, idem na plastiku..

autor
1. apr 2021

Tak dakujem.
@shellmycka1 presne som myslela, že či dačo s činkami by nepomohlo

elisse247
1. apr 2021

@acer11 neplatím 😁 nehovorím že prsia budú ako za mlada ale je možné ich spevniť a nečakať len na plastikue.

acer11
1. apr 2021

@elisse247 tak potom nemáš jazvečie uši 😂 ver mi - nepomôžeš im

elisse247
1. apr 2021

@acer11 tak ja mám aj ortopédom odporučené zmenšenie na ktoré sa aj chystám ale samozrejme nebudem to hrotiť na úkor dieťaťa. Ale teraz aspoň cvičím mám presne zostavené cviky na diastazu a spevnenie prsneho svalstva. Samozrejme nehovorím že sa vrátia na svoje miesto ako pred dieťaťom ale cítim že už nie sú také rozplantané a roztečené do všetkých možných svetových strán.

judar
1. apr 2021

No realne pomozu steroidy a cinky :D uz vela zien tak spravilo a v sucasnosti vyzeraju ako nabuchane shemale ze clovek pri pohlade na ne rozmysla ci im aj c*c*na nenarastla

acer11
1. apr 2021

@elisse247 Aaaale no.....zato majú všetky fitnesky silikóny 😄 nevravím,že cvičenie nemá zmysel,ale prsná žľaza a gravitácia je sviňa 😂

kiki68
1. apr 2021

Nieco malo cvicenim, inak iba chirurgia.

kiki68
1. apr 2021

@acer11 ony maju silikony, lebo o ten tuk pridu. Proste to vycvicia a zial prsia idu dole prve. Cize sval tam je, ale tuku tam cielene nepridaju. Ja sama som cvicenim zhodila z prs velmi vela a to kojim. Budem ich mat po kojeni asi B.

nedockavasom
1. apr 2021

@elisse247 porad take cviky 🙂

acer11
1. apr 2021

@kiki68 to je jasné,ale výsledok je rovnaký 😊

elisse247
1. apr 2021

@nedockavasom tak ja to neviem takto poradiť ja cvičím cez zoom s trénerkou každý druhý deň a ona pozerá či daný cvik robím správne aby som cvičila čo mám. Ale samozrejme používam činky pri tom.

nedockavasom
2. apr 2021

@elisse247 skoda, mne by sa veru nejake zisli :D