Ako sa správajú vaše deti pri kojení?

sunnyfunny
9. dec 2014

Ahojte,mozno ste sa zasmiali nad touto otazkou,no zaujima ma,ako sa Vase babatka spravaju pri kojeni.A to preto,lebo ta moja sa stale mrvi,chyta patu,palceky a hlavne mi chyta usta-sa snazi dotiahnut :D a drzi ma pod krkom! :D A to stale. Ako pije pekne,vsetko ok s papanim,cize nie je nespokojna.Zeby bola viac aktivna?Ma 7m. Su tie Vase kludne a pekne lezkaju?

milotaa
9. dec 2014

ahoj, moja tiez nelezi uplne pokojne, ale ako kedy. skor mala take obdobia, raz aktivnejsie, raz kludnejsie. ked mala asi pol roku, tak mala vo zvyku "strielat" do mna ramienkom od podprsenky. Potom sa mi nejaku dobu hravala s vlasmi. atd

hrjanka
9. dec 2014

ahoj, moja to isté ako @milotaa - baví sa mi s podprsenkou, búcha ma po tvári, dočahuje vlasy, škerí sa na mňa - aby som nezabudla, bude mať teraz pol roka, tak asi je to také obdobie. Ja jej vždy len vynadám, že nedostane jesť, keď tak vymýšľa 😉 a ona sa na to len usmeje na mňa a ďalej sa bavká. Ale však kým pije, hoci s prestávkami, tak to neriešim až tak veľmi. Myslím si, že možno potrebuje papať s prestávkami, aby sa mohla vydýchať.

radka168
9. dec 2014

Ahoj,tak prveho synceka som dojcila dva roky a dva mesiace a s nim mam take skusenosti,ze ked bol hladny cuckal o stosest sem tam sa pousmial,ked sa chcel iba napit tak mi natahoval podprsenku a ked mal nechtiky tak ma sem tam aj poskriabal,Teraz mam druheho synceka ktory ma tri mesiace a uz vidno na nom,ze je aktivny,ale ked je hladny tak pri kojeni nevymysla,a presne tak ako prvy ked sa chce iba napit tak si iba cucne a obzera vsetko naokolo.To su proste nase babatka,zvedave,altivne a Vdaka Bohu zdrave.Hlavne s tym dojcenim treba vydrzat co najdlhsie ako sa da,je to to najlepsie co moze maminka dat svojmu babatku a hlavne je to iba medzi matkou a jej dietatkom,nikto mamicku v dojceni nenahradi.
Drzim vsetkym dojciacim mamickam prsty a hlavne prajem bezbolestne dojcenie.

monicm
9. dec 2014

ležkali len do momentu,ked sa začali zaujímať o okolie a čím boli starší,tým boli aktívnejší.papať väčšinou papali,ale tiež ich všetko okolo zaujímalo,škerili sa,chystali ma,kde mohli.... 😀 😀 😀 😀 😀

siska53
9. dec 2014

Mala bola od narodenia strasne zvedava,zaujimalo ju vsetko,co robil bracek,a kedze mal len 2rocky,tak sa mu este tazko vysvetlilo,ze ma byt tichucko a pptichu sa hrat. Vsetko bolo zaujimavejsie ako prsnik... Takze ina sa casto otacala za zvukmi.
Syn pil bez nejakych vyruseni,no jedine mi od urciteho casu zacal natahovat a pustat ramienko podprsenky.🙂

safranca15
9. dec 2014

Moja vedela ma skrabat a stipat na boku chrbta a ked zacula neaku reklamu hned prestala pit a kukala tv po reklame pokracovala

beatrice1607
9. dec 2014

Plieska ma po tvari, sklbe podprsenku, stipe kožu kde sa mu podari chytit.. A veeeela podobnych veci. Obcas som taka doskrabana a omodrinovana, ze tazko uverit, ze ma manzel nebije. 😀
Alebo sa obzera, rehoce sa, kuka TV.. No radost 😝

miku1
9. dec 2014

Moje obe boli rovnaké, stále sa krútili, hemžili, naťahovali sa za mnou, nohy skladali za hlavu a podobne. Mama keď raz zažila ako som kojila mladšiu dcéru, ktorá sa postavila na nohy, vyšpúlila zadoček a ústami ďalej držala bradavku a pila, no čo ti poviem, skoro odpadla z toho 🙂 Proste expertka. Až mi to chýba 🙂

monca1982
10. dec 2014

Kedy ako. Keď je hladná a unavená, tak pekne pije v mojom náručí, až kým nezaspí. Ale keď cucá cez deň, tak sa jaší podobne ako tvoja. Nohami ma kope, rukami chytá tvár, vlasy a rehoce sa na tom.