Ako odnaučiť dieťa so zúbkami od kojenia?

lusia222
14. júl 2013

Maminy ako ste odnaucili svoje dieta ktore uz ma zubky pri kojeni aby vas nekusalo do bradavky?

jamabe
14. júl 2013

Keď to malá skúsila prvý krát, povedala som jej dôrazne: "Nie, nesmieš", ak to skúsila ešte raz, znova "Nie" a vzala som jej prsník na chvíľu. Veľmi rýchlo to pochopila po pár pokusoch... 🙂

lucikaa
14. júl 2013

My zatial zubky nemame, ale tiez som citala, ze najlepsie je vtedy na chvilu dieta od prsnika odobrat a ono vraj potom pochopi, ze ked bude kusat, tak nebude mliecko 🙂

tinus7
14. júl 2013

ahoj, ked ma moj syn 1x pokusal, nebolo to velmi silne tak som sa rozhodla na to vobec nereagovat. Myslela som ze ked na to nebudem upriamovat pozornost, nezacne to robit pravidelne. A da sa povedat ze u nas to zabralo. Za ten jeden rok od kedy ma kusol prvy krat sa to stalo mozno este 4-5x. Ale nikdy nie silno a mala som pocit ze vzdy to bolo vtedy ked uz dopil a ako keby sa uz na tom prsniku 'nudil' a tak chcel vyskusat nieco ine. 🙂

imanuel
14. júl 2013

Ahoj, povedala som dôrazné no, no, no. A pohrozila, že jej nedám "daduľku". Na druhý deň ma znova uhryzla, tak som jej vzala prsník. A to bolo posledné uhryznutie, šikuľka malá - pochopila. 🙂 🙂 🙂