Ako na pár dní nahradiť materské mlieko?

Dobry den, prosim o radu. Potrebujem na par dni odcestovat do zahranicia a nemozem so sebou vziat 5mesacnu dcerku ktora je plne kojena. Kojit nechcem prestat ale mlieko sa mi nedari odsat. Ak mala bude tych par dni na Um nebude mi potom odmietat materske mlieko ci prso? Som z toho na nervy a mamz toho strach. Prosim poradte. Ide max o 4 dni.

xevulax
3. jan 2016

Tak ine ako um jej teda ani dat nemozes- ked sa ti nedari odsat. A to, ci bude alebo nebude odmietat potom prsnik- to zistis az potom ked sa vratis, to ti tu nikto nepovie, zalezi to iba od tvojej dcerky

miminka327
3. jan 2016

@martinahouzvickova áno záleží od malej,ale nemusí mať problém 👌✌😊 možno prvú noc,ale potom ok...ja napr.som syna iba plne kojila,ale dcéru som aj aj a nemala problém 👌 a susedka mala zápal pľúc a iba plne kojila,musela ísť ležať do nemocnice na 1týždeň a potom keď prišla tak malá pokračovala normálne v kojení...len aby ty si mlieko nestratila,keď sa ti nedá odsať...

martinahouzvickova
autor
3. jan 2016

A aka um je najvhodnejsia?

ellisabet
3. jan 2016

beba alebo nutrilon

miminka327
3. jan 2016

@martinahouzvickova my máme hami a maximálna spokojnosť ✌😊

8291
3. jan 2016

Presne tak zaleži to od malej.sesternica bola tiež odcestovana 4 necelé dni a malý jej po návrate prši nechcel ani vidieť,uz ked ho išla len priložiť dostal hysterický záchvat plaču a tým aj ich kojenie v 6 mesiaci uplne skončilo.A na druhej strane bývalá kolegyna potrebovala na dva dni odisť,mlieka mala na litre v mrazničke,no ale bol problém s flašou,proste malá jej flašu ani za boha nezobrala len didušku😁 tak z cesty nebolo nič

luba41
3. jan 2016

doma nech dávajú riedke príkrmy, mlieko Um stačí možno 2x denne -dávať pohárikom / určie nie flašou/, nedávať ani cumel na spanie a pod...a Ty si takisto priebežne musíš odsávať, aby si udržala tvorbu.. aspon každé 3-4 hodiny..