Ako dojčia celebrity?

1. jan 2022

Viem že je to úplne mimo, ale keď vidím tie dokonalé fotky na instagrame niektorych žien s deťmi, nechápem to.. Nizlova jedna a teraz už aj druhá, Cibulková, misska Denkova, atď.. dokonale a nastajlovane fotky s detičkami, ale kojit som ich nevidela, neviete náhodou v rámci bulváru že či vôbec koja/kojili svoje deti? Či sa trápili ako my, bežné ženy s odsavackami, so strajkovanim, so zápalmi a s celou laktacnou agendou? Lebo mi to príde ako my boli úplne bez starosti, akoby mali opatrovateľky a oni si žijú a pracujú ďalej a vyzerajú ako dokonale, cítim sa pri nich ako chudera :(

ibrunova
1. jan 2022

Ty si ich kojiť nevidela? A ty si kto?

ivik4
1. jan 2022

A ty si bezne fotis cecok von s dietatom prisatym a davas na ig ? Lebo ja veru nie 🤭

syslik81
1. jan 2022

ja som ich nevidela ani sediet na zachode a predsa viem ze tam chodia-tak ako kazdy smrtelnik ... a ano je kopa fotiek kojacich star na net a nielen sk ale i zahranicnych a jasne ze nedaju fotku z bezneho zivota ale to nastajlinguju odfotia upravia a potom sup do domaceho oblecenia vlasy do copa a dieta na cicik ..onipredavaju len toco ludia chcu vidiet co sa im paci .. rovnako ako reklama z tv kde mas dokonale cisty byt a usmiatu rodinku ale v skutocnosti take daco nieje

juliet86
1. jan 2022

domca kojila. v sukromnom lietadle

alanko20
1. jan 2022

Odinštaluj si IG z mobilu a hneď máš krajší deň 😊💖

zmrzlinka2021
1. jan 2022

Prepac, ale co je vobec teba, pripadne ineho cloveka do toho, ako niekto cudzi koji?
Alebo ci ma niekto opatreovalky?
To ako maju vyzerat znicene, aby mali v ociach verejenosti "hodnotu", ze su super matky?
Mozno si to nepotrebuju dokazovat, lebo su tie zeny sebavedome a stastne a poznaju svoju identitu. A ano, su bezne, ako my vsetky ostatne.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibrunova
1. jan 2022

Keby sa fotili pri kojení, to by zas bolo 😂😂

bosorka2302
1. jan 2022

Mozno nekoja, davaju hned umele mlieko. Ja som tiez nekojila ani jedno dieta , sice celebrita nie som 🙂

vanda323
1. jan 2022

@bosorka2302 Možno si celebrita, a ani o Tom nevieš 🤗👍😄😄

tncka
1. jan 2022

S tymi umelymi kozami urcite nekoji ani jedna a dava umele😅🙈

bosorka2302
1. jan 2022

sa mi zda ze Majka Spirita manzelka koji a ma aj foto ked kuknes jeho inst

iwesska
1. jan 2022

Kojenie=krmenie. Takze ked sa neodfotim s dietatom,co mi natahuje bradavku,nedavam mu vlastne jest? 🤔😂 Aj keby mu flasu dala,tak to musi zdokumentovat? Inak neuverime,ze nema dieta na baterky?😂 Nechces sa radsej zamyslat nad niecim realnym? 😁

0silvia0
1. jan 2022

Ja som zasa nevidela ani jednu nastajlovanu fotku menovanych celebrit s detmi, takze mam o starost menej.

iwesska
1. jan 2022

@bosorka2302 No to ti tak verime,ked si sa pri tom nefotila🤣

mamina0078
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
1. jan 2022

A fotku z porodu si videla, ci rodili Ako bezne zeny? Alebo prebalovat, ci prebaluju deti? Kusok sudnosti zena. Nie kazda chce vytrcat nahe prsia na socialne siete🤦🏼‍♀️ Ty tam taku mas zverejnenu? 😉 A co sa tyka opatrovatelky ak ju ma matka je nieco menej? Lebo Tvojho popisu to tak vyznelo... Ja tiez ju mam rovnako ako tisicky zien na svete, kde je MD v otazke par tyzdnov a nie 3-6 rokov Ako je v niektorych stredoeuropskych krajinach.

anne_mary2
1. jan 2022

tak toto su starosti 🙈🙈 fakt sa s takymi zenami neporovnavaj.. ani s nicim/ nikym co najdes na IG. Ak ti to robi zle , nechod tam…
A ano cibulkova ma opatrovatelku od narodenia ani sa tym netaji, aj teda vsetky zeny co pracuju / nechcu sa vzdat svojho doterajsieho zivota maju nejaku pomoc.
Je to vsak kazdeho vec, aj to ne - kojenie…. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ kto si ako urobi tak ma…

evaachesa
1. jan 2022

Je to vážne drzosť že tie celebrity nedávajú fotky zo svojho súkromia a my tu teraz nevieme ako dojčia alebo nedojčia svoje deti 🤷 Daj si magnezko a nerieš také hlúposti 🤦

tinkavvv
1. jan 2022

Ale teda pre mna kojenie nie je ziadne trapenie. Ani pri prvom nebolo. Praveze mi to pride ovela pohodlnejsie ako chystat umele mlieko.

h2
1. jan 2022

@tncka S umelými kozami kojíš priamo umelým mliekom. 😂

romea
1. jan 2022

Sú celebrity co koja, su také co nekoja, zväčša však nie, a nemaj z toho depky, ja keby som bola aj celebrita alebo bohatá by som hentak jak oni nežila, to záleží aj od povahy a ako ich pokazia peniaze

diewcatqoo
1. jan 2022

A ved u mna v praci tiez nehovorim o tom, ci kojim, ako kojim, ci odsavam, ci mam zapal prsnika a pod. Koho to zaujima? Preco by mali celebrity o niecom takom o informovat? Preco by hocikto mal o niecom takom informovat ostatnych ludi?
Ja celkovo nejak nerozumiem tomu trendu kazdemu rozpravat o kojeni a citit sa ako hrdinka len preto, ze kojim. A ponizovat ostatne matky preto, lebo nekoja. Lebo aj take "hrdinky" su, ktore sa citia, ze su nieco viac, len preto, ze dojcia.
Myslim, ze taketo intimne veci by sa nemali preberat na verejnosti a vazne nikoho nezaujimaju. Mozno len niektore matky na materskej. Ostatni maju uplne ine starosti ako riesit mlieko. A to hovorim ako matka, ktora dojcila dlhodobo.

minutka
1. jan 2022

Nedojciaca matka je automaticky odpad?! Ja som mala tiez pohodove tehotenstvo porod a materstvo. Cize zadarit sa moze aj obycajnej zene

sante81
1. jan 2022

A to som myslela že debilita zostala definitívne v starom roku 🙏

simsalabim
1. jan 2022

Vies co, skor by som sa zamerala na to, aby som si opakovala: Instagram je pozlatko, neodraza realny zivot. Naco sa trapit nastylovanymi obrazkami dokonalosti? Ved to je ako vsteky tie ultrastihle vyretusovane modelky bez jedineho znamienka, vrasky ci vyrazky. Treba to brat s rezervou a neporovnavat sa s nimi.

ankare
1. jan 2022

@tncka Dominika kid Kovácsova dojčí už rok a pol. 🙂

luccija
1. jan 2022

Nezabúdaj, že tie fotky ich živia, takže máloktorá dá realitu.Mozno tak Barbora Svidranova či Kavaschova sa mi zdajú úprimne a ukážu sa mimo pozlátka.
Ale Cibulková kojila, aj pribrata bola..ale, ak Ta to poteší aj celebrity sú len ľudia ja som včera stretla v potravinách Jasminu Alagic v špinavých teplákoch, nenamalovanu aj vyrážky mala po celej tvári🙂ver, že nevyzerala ako na IG

xiaomi_
1. jan 2022

tu máš na fotke Kavaschovu ako dojčí https://www.cas.sk/clanok/2608827/dominika-kava...

romea
1. jan 2022

@xiaomi_ mne sa paci ona veľmi, na nič sa nehra