Aké nepravidelnosti v cykle ste mali počas kojenia?

zuzanka.j
6. sep 2010

ahojte. chcem sa opytat, ako vyzeral menstruacny cyklus u zien co dojcia. ja som menzes dostala 10 tyzdnov po porode, pricom plne dojcim. dalsi prisiel zo stvor dnovym meskanim co byva u mna normalne, no teraz mi uz meska 16 dni. je to ok? tehu test som robila po tyzdnovom meskani a bol neg. myslite ze mam ist k dr? dakujem 😉

zuzanakarolinka
6. sep 2010

to je na tebe či pôjdeš, sprav si ešte jeden a uvidíš, ak máš pocit, že by si mala byť tehotná, ja takéto ani neriešim, ja som mala s cyklom problémy aj pred tehotenstvom, prvý krát som dostala po 7 mesiacoch a druhý mi včera skončil, takže trafiť sa presne, aby som zostala opäť tehotná, neviem, ako, ja som taký "divný" prípad, pretože ja cykly akosi nemávam, možno sa bude tomu veľa ľudí čudovať, ak si toto prečítajú, ale aj takéto veci sa v živote stávajú, treba sa naučiť s tým žiť, lebo inak je to na cvokhaus a hlavne vtedy, ak chce zostať žena tehotná

zuzkat1
6. sep 2010

podla mna je to normalne kym dojcis,ale ak je sanca ze si tehotna urob si este jeden test... moja mala ma 7,5 mesiaca a o menstruacii este ani nechyrujem