Aké nápoje ste pili počas dojčenia?

kikaaa579
17. jan 2023

Ahojte, chcem sa opýtať, že aké nápoje ste pili počas dojčenia. Ja som na internete čítala, že môžem aj džúsy sle nedočitala som sa, že aké viem len že jablkove môžem, su este nejake ktore móžem piť počqs
Dojcenia? Dakujem za komentare

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luliu
17. jan 2023

Píla som vodu a sem tam vybublinkovanu vineu a hroznovu stavu

tani777
17. jan 2023

Normalne to co si zvyknuta pit..voda je samozrejme najlepsia,ale ked si zvyknuta na dzus,kludne aj dzus

babovka2321
17. jan 2023

Hroznove su pocas dojcenia prospesne. Inak som pila feniklove caje hlavne, dzusy su zbytocne kalorie.

karola987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domak2
17. jan 2023

@kikaaa579 na co som mala chuť, kojim dlhodobo, nebudem tri roky piť len čaj pre dojčiace matky 😁

0ria0
17. jan 2023

vodu, minerálku a čaj. nič iné mi nechutí vlastne ani teraz. kávu taktiež nepijem🙂

aceris
17. jan 2023

@kikaaa579 vodu, caje na tvorbu mlieka, hroznovy dzus(treba odsledovat, ci dieta nenafukuje), kavu, spaldovu kavu, meltu, jemne perliva mineralka, trocha vinea, jablkovy dzus, smoothie

jaskolka
17. jan 2023

Vsetko. Aj jedla som všetko. A príležitostne aj pohár vina ci pivo som si dala.

tani777
17. jan 2023

@domak2 vidis,to som si ani neuvedomila,ja uz taham viac jak 5 rokov 😁 ale zas,ja kojenie neberiem jak nieco obmedzujuce,kedy nieco nesmiem,aebo naopak musim..takze to neriesim 😁

xsuzannex
17. jan 2023

Ale ze uplne vsetko na co mam chut 🙂

leniel
21. jan 2023

@kikaaa579 kojim zatial 4 roky, a pijem uplne vsetko. akoby som aj nekojila 😉 ked mam chut na dzus, dam si dzus, na oslave kludne panaka, a vecer po narocnom dni, ked konecne ulozim deti spat si dam 2 dcl prosecca. dojcenie nie je choroba, do mlieka prechadzaju uplne stopove mnozstva