4-mesačné bábätko zrazu odmieta prsník

26. aug 2024

4 mesačne kľudne babetko do teraz bez problémov plne dojčene zrazu odmieta prsník. Trvá to už 2 týždne nakoji sa iba v polo spanku .už neviem čo robyt poraďte.

petamich
26. aug 2024

Uplne bezna laktacna kriza, skus co to pogooglit 🙂 kojit v polospanku, nevzdat to a ono to prejde

marianarem
26. aug 2024

Moj nebol kojeny, ale mal v tomto veku to iste s flasou. Krmili sme ho hned po spanku este neprebrateho alebo v noci v podstate v spanku, vtedy toho vypil najviac. Unho to bolo refluxom, v tomto veku ho mal najhorsi, lebo zacal travit vela casu na brusku. Proste mal asi vyleptany pazerak a bolelo ho to. Pritom mal skor ten tichy reflux, ale aj ten je neprijemny.

anavixy
26. aug 2024

To co aj robis - dojcit v polospanku. Prejde to, len treby vydrzat a ponukat.

valandra26
27. aug 2024

nenechaj sa odradit, je to uplne bezne a normalne, ze sa toto deje. neviem sice, preco to tak u babatiek je, ze odrazu odmietaju, ale ako to prislo, tak to aj prejde. hlavne vydrzte 🙂

tani777
27. aug 2024

V tomto obdobi je pre deti dolezitejsie vsetko ostatne..ale prsnik nie 🙈 nemaju casu sa spokojne nadojcit (ale aj ako pise vyssie,z flasky najest),lebo proste je vsetko strasne zaujimave,a tie deticky sa boja,ze im nieco utecie..robis vsetko super,v spanku/polospanku..kludne skus aj zmenit polohu,kojit v nosici/satke..bude trosku aj vidiet popri papani..ja som jeden cas hlavne mladsiu mala na rukach,holy prsnik,pochodovala s nou,ukazovala jej a ona si cucla-popozerala,cucla-popozerala 🤣 aj so starsou som sa hrala,a mladsia tak na mne..otravne,ale zabralo