3 týždňové bábätko je stále prisaté na prsníku

zizanasabol
27. okt 2012

Ahojte.Som mama 3 tyzdnovej dcerky (moje prve dieta) a chcem sa opytat aku mate vy skusenost.Moja malicka potrebuje vkuse byt prisata na prsniku.Ked sa vecer okupe,napapa tak potom pekne v noci spinka (budime sa tak 3x za noc).Ale cez den skoro stale si vyzaduje prsnik len tak,aby sa ukludnila,ine sposoby na nu nezaberaju ( cumel razantne odmieta a to sme vyskusali vsetky tvary,kolisanie ani nosenir nepomaha), place kym nedostane bradavku ktoru si len potom pocmurkava.Pri nej zaspi no ked jej ju zoberiem do 30 min je hore a zase to iste.Viete mi poradit co s tym aby nebola prisata takmer cely den. Je to normalne? Viem ze ma potrebuje citit,ale neviem ci je to ok ked je to vkuse

miskalevica
27. okt 2012

@zizanasabol precitaj si zopar pribehov mamiciek na mamila.sk, tam pisu, ze to je normalne 😉

janamama
27. okt 2012

Je to normálne, teš sa, že aspoň v noci spinká. Len sa ubezpeč že nie je hladná a preto stále hľadá cicu. Keď odmieta cumlík nechaj to tak, aspoň ju nebudeš musieť odúčať.

eveenka
28. okt 2012

ahojcek, moja mala ma teraz 6 mesiacov, uz je to teraz sueper, ale do troch mesiacov sme boli straaasne uplakany a nezaberalo nic len prsniik, a zo zaciatku ani nehovorim to bolo presne tak ako pises furt na ciciku aj kazdu polhodinku, treba len trpezlivost a cas ono sa to casom vsetko upravi len u niekoho to trva mesiac u nas skoro mesiace :D

martina833
18. feb 2013

Moja mala bola na tom podobne, cca po mesiaci sa to zlepsilo. Laktacna poradkyna mi radila satkovanie, ze maly si cuckal kedy chcel a mohla si popritom aj robit.